Eskişehir Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Eskişehir Adana arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 13:45 Cizre Nuh İtimat aracıdır. HJ4 olan bu araç tahmini olarak 13:45 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Cizre Nuh İtimat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
664.86 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 32dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
15

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ESKİŞEHİR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ESKİŞEHİR > ADANA > ŞIRNAK 02.03.2021 13:45 HJ4, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > BATMAN 02.03.2021 15:29 TR40, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > BATMAN 02.03.2021 15:30 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ADANA > Kahta 02.03.2021 17:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > ŞANLIURFA 02.03.2021 18:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 99 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 18:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 110 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > HATAY 02.03.2021 19:30 1+2Z, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ADANA 02.03.2021 20:15 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 20:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ESKİŞEHİR > ADANA > Silifke 02.03.2021 20:30 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 22:00 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > HATAY 02.03.2021 22:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > Ceyhan 02.03.2021 22:30 1+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al

ADANA ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > ÇANAKKALE 02.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > Akçay 02.03.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > ESKİŞEHİR > ÇANAKKALE 02.03.2021 20:00 34-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 02.03.2021 20:29 T-40, 2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 02.03.2021 20:30 1+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ESKİŞEHİR 02.03.2021 21:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 1+2C, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > YALOVA 02.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 02.03.2021 23:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 99 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ESKİŞEHİR > BURSA 02.03.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > ESKİŞEHİR > BURSA 02.03.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > BURSA 02.03.2021 23:59 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 110 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Eskişehir Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Eskişehir Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Eskişehir Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Eskişehir Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Eskişehir Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Eskişehir Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Adana Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Adana Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Adana Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Adana Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Adana Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Adana Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR ADANA GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR ADANA YOL TARİFİ

4,2 km / 9 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Balsu Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Konya / Ankara yönündeki Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 rampasına doğru 1. çıkışa girin

152 km / 1 saat 39 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 29 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 yönünde sağa dönün

2,0 km / 3 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 boyunca ilerlemek için sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

8,3 km / 6 dakika: Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Sağa dönün

7,7 km / 7 dakika: Sağa dönün

1,9 km / 3 dakika: Çalış Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yolu yönündeki 3. çıkışa girin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde devam edin

254 km / 2 saat 41 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin