Eskişehir Otobüs Terminali - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Eskişehir Aksaray arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 13:45 Cizre Nuh İtimat aracıdır. HJ4 olan bu araç tahmini olarak 13:45 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Cizre Nuh İtimat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
406.86 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 47dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
13

ESKİŞEHİR AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > ŞIRNAK 02.03.2021 13:45 HJ4, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > BATMAN 02.03.2021 15:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > Kahta 02.03.2021 17:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > ŞANLIURFA 02.03.2021 18:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > HATAY 02.03.2021 19:30 1+2Z, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 02.03.2021 20:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ESKİŞEHİR > AKSARAY > Silifke 02.03.2021 20:30 34-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Mersin YALOVA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > MERSİN 02.03.2021 20:45 z,2+, 2+1 90 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > NİĞDE 02.03.2021 21:30 1+2, 1+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 02.03.2021 22:00 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > Ceyhan 02.03.2021 22:30 1+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 02.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 02.03.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Eskişehir Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Eskişehir Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Eskişehir Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Eskişehir Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Eskişehir Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Eskişehir Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Aksaray Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Aksaray Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Aksaray Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Aksaray Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Aksaray Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR AKSARAY GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR AKSARAY YOL TARİFİ

4,2 km / 9 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Balsu Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Konya / Ankara yönündeki Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 rampasına doğru 1. çıkışa girin

152 km / 1 saat 39 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 29 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 yönünde sağa dönün

2,0 km / 3 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 boyunca ilerlemek için sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

8,3 km / 6 dakika: Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Sağa dönün

7,7 km / 7 dakika: Sağa dönün

1,9 km / 3 dakika: Çalış Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yolu yönündeki 3. çıkışa girin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde devam edin

158 km / 1 saat 39 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün