Eskişehir – Ankara arası mesafe 234 kilometredir. Şehirlerarası Eskişehir Otobüs Terminali telefon numarası 0 (222) 227 88 00 ve Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00’dur. Bu güzergahta birçok otobüs firması tarafından gün içerisinde sık sefer düzenlenmektedir. Bu avantaj sayesinde günün her saati uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilirsiniz. Eskişehir – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama 3 saat sürmektedir. Uygun fiyatlı otobüs biletlerin Biletler.com sayfasından güvenli ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 34 TL olduğu Eskişehir Ankara arası en yakın sefer 15 Ekim 2021 Saat 04:15 Balıkesir Uludağ aracıdır. 1741 olan bu araç tahmini olarak 04:15 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Balıkesir Uludağ, Topçam Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
234.48 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 47dk.
Firma Sayısı
27
Sefer Sayısı
37

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ESKİŞEHİR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 04:15 1741, 1741 ,2+1 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 06:15 1741, 1741 ,2+1 55 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Posof 15.10.2021 12:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 40 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > SİİRT 15.10.2021 12:45 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > ARDAHAN 15.10.2021 13:15 TRV1, 2+1 40 TL Bilet Al
Bizim Iğdır BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ANKARA > NAHCİVAN 15.10.2021 13:29 TT21, 2+1 34 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 13:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Topçam Turizm Eskişehir Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 15.10.2021 13:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Silopi 15.10.2021 13:44 2+1,, 2+1 50 TL Bilet Al
Tokat Seyahat KÜTAHYA > ESKİŞEHİR > ANKARA > TOKAT 15.10.2021 13:45 2+1Z, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 14:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Doğubeyazıt 15.10.2021 14:29 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır KÜTAHYA > ESKİŞEHİR > ANKARA > DİYARBAKIR 15.10.2021 14:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 40 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > TUNCELİ 15.10.2021 15:15 2+1., 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ANKARA > BATMAN 15.10.2021 15:29 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Patnos 15.10.2021 15:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 16:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > ERZİNCAN 15.10.2021 16:30 T40, 2+1 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Kahta 15.10.2021 16:59 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 17:30 1741, 1741 ,2+1 45 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > DİYARBAKIR 15.10.2021 17:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 18:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Kelkit 15.10.2021 18:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Topçam Turizm Eskişehir Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 15.10.2021 19:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Niksar 15.10.2021 19:15 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 39 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 19:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 19:45 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ANKARA > HATAY 15.10.2021 20:00 44T, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > KAHRAMANMARAŞ 15.10.2021 20:00 TR40, 2+1 40 KİŞİLİK ,2+1 40 TL Bilet Al
Tokat Seyahat YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > TOKAT 15.10.2021 20:00 2+1Z, 2+1 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ESKİŞEHİR > ANKARA > Silifke 15.10.2021 20:30 35-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ANKARA > SİVAS 15.10.2021 21:14 16rh, 2+1 50 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > NİĞDE 15.10.2021 21:30 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 21:45 1741, 1741 ,2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > GAZİANTEP 15.10.2021 22:00 mers, mercedes torismo ,2+2 50 TL Bilet Al
Dilek Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Vezirköprü 15.10.2021 22:00 TO51, tourısmo 51 kişilik ,2+2 35 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 15.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Eskişehir Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Eskişehir Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Eskişehir Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Eskişehir Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Eskişehir Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Eskişehir Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Ankara Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Ankara Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Ankara Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Ankara Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR ANKARA GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR ANKARA YOL TARİFİ

4,2 km / 9 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Balsu Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Konya / Ankara yönündeki Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 rampasına doğru 1. çıkışa girin

218 km / 2 saat 24 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

4,1 km / 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin Dumlupınar Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Havalimanı / Samsun yönündeki rampaya girin

3,9 km / 4 dakika: Mevlana Blv. girin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz