Eskişehir Otobüs Terminali - Balıkesir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Balıkesir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Eskişehir Balıkesir arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 06:29 Star Batman aracıdır. TR40 olan bu araç tahmini olarak 06:29 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Balıkesir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Balıkesir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Jet Turizm, Balıkesir Uludağ firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
345.28 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 03dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
3

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

ESKİŞEHİR BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.04.2021 06:29 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.04.2021 07:30 1+2Z, 2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.04.2021 15:30 1741, 1741 ,2+1 70 TL Bilet Al

BALIKESİR ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ŞIRNAK 19.04.2021 10:00 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > BATMAN 19.04.2021 10:29 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ESKİŞEHİR > BATMAN 19.04.2021 10:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > HATAY 19.04.2021 14:45 1+2Z, 2+1 60 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > ESKİŞEHİR 19.04.2021 15:30 SAFI, SAFI ,2+2 60 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > Ceyhan 19.04.2021 17:30 2+1E, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BALIKESİR > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 19.04.2021 17:30 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ESKİŞEHİR 19.04.2021 22:30 1741, 1741 ,2+1 70 TL Bilet Al

BALIKESİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Tekirdağ - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 2,152.30 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Yalova - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 2,363.58 km / Süre: 02:44 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Balıkesir Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Balıkesir Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Balıkesir Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Balıkesir Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Balıkesir Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR BALIKESİR GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR BALIKESİR YOL TARİFİ

2,7 km / 6 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Borsa Blv yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

72 m / 1 dakika: Dumlupınar Blv. / Çevre Yolu / D200 / E90 yönünde hafif sola yönelin

53,2 km / 38 dakika: Dumlupınar Blv. / Çevre Yolu / D200 / E90 yönündeki rampaya girin D200/E90 boyunca ilerleyin

75,3 km / 53 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönündeki rampaya girin

32,5 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

25,2 km / 15 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

136 km / 1 saat 30 dakika: Balıkesir / İzmir yönünde Balıkesir Bursa Yolu / İzmir Yolu Cd / D200 / E881 / E90 girin E881 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Balıkesir Çevre Yolu çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çıkışa girin

59 m / 1 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sola dönün

10,4 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

1,7 km / 2 dakika: Sağa dönün