Eskişehir Otobüs Terminali - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 24 TL olduğu Eskişehir Bursa arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 03:00 Dilek Seyahat aracıdır. HJ46 olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
159.47 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 11dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
35

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ESKİŞEHİR BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Dilek Seyahat Vezirköprü > ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 03:00 HJ46, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 03:45 JUMBO, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 04:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ESKİŞEHİR > BURSA > YALOVA 03.03.2021 05:00 MT38, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ESKİŞEHİR > BURSA > YALOVA 03.03.2021 05:15 z,2+, 2+1 40 TL Bilet Al
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 06:00 MRT2+1 40, 2+2 30 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ESKİŞEHİR > BURSA > BALIKESİR 03.03.2021 06:29 T-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 06:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 30 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ESKİŞEHİR > BURSA > BALIKESİR 03.03.2021 06:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 07:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ESKİŞEHİR > BURSA > BALIKESİR 03.03.2021 07:30 1+2C, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 07:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 07:35 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ESKİŞEHİR > BURSA > YALOVA 03.03.2021 08:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ESKİŞEHİR > BURSA > YALOVA 03.03.2021 08:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 10:00 mers, mercedes torismo ,2+1 34 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 10:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 10:45 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 11:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 11:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 35 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 11:44 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+1 24 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 12:15 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 12:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 13:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 14:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 15:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 15:30 1741, 1741 ,2+1 38 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 16:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 17:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 18:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 20:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 21:15 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 03.03.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al

BURSA ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 00:30 1241, 1241 ,2+2 38 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 02:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 06:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 09:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 10:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 10:00 TRM2+1 ART, 2+2 30 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 10:05 TRM2+1 ART, 2+2 30 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 10:30 KR11, KR11 ,1+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 10:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ESKİŞEHİR > KARS 03.03.2021 10:45 T2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ESKİŞEHİR > ARDAHAN 03.03.2021 10:45 02-0, 2+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > VAN 03.03.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 11:30 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 11:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Doğubeyazıt 03.03.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 12:00 JUMBO, 2+1 50 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ESKİŞEHİR > Erciş 03.03.2021 12:00 T2+1, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > BATMAN 03.03.2021 12:59 Nİ, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 14:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Kahta 03.03.2021 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > DİYARBAKIR 03.03.2021 14:59 X+3İ, 2+1 30 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > DİYARBAKIR 03.03.2021 15:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 15:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > ŞANLIURFA 03.03.2021 16:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 03.03.2021 16:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 35 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > ELAZIĞ 03.03.2021 16:30 1+2Y, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 16:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Beydağı Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 17:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > HATAY 03.03.2021 17:00 1+2C, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 17:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Tokat Seyahat YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > TOKAT 03.03.2021 17:00 F33, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 17:30 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 18:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 18:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 30 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 03.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 35 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BURSA > ESKİŞEHİR > Silifke 03.03.2021 18:00 35-1, 2+1 30 TL Bilet Al
Lüks Mersin YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > MERSİN 03.03.2021 18:30 z,2+, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 18:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS 03.03.2021 19:00 MT38, 2+1 30 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 03.03.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 34 TL Bilet Al
Dilek Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > Vezirköprü 03.03.2021 19:30 HJ46, 2+1 27 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > HATAY 03.03.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 03.03.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 20:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 21:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 03.03.2021 21:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 03.03.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Eskişehir Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Eskişehir Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Sakarya - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,836.39 km / Süre: 02:09 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Bursa Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Bursa Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Bursa Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Bursa Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Bursa Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir - Yalova Bursa Uzaklık: 2,244.88 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR BURSA GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR BURSA YOL TARİFİ

2,7 km / 6 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Borsa Blv yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

72 m / 1 dakika: Dumlupınar Blv. / Çevre Yolu / D200 / E90 yönünde hafif sola yönelin

53,2 km / 38 dakika: Dumlupınar Blv. / Çevre Yolu / D200 / E90 yönündeki rampaya girin D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz