Eskişehir Otobüs Terminali - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Eskişehir Bursa arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 05:15 Lüks Mersin aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 05:15 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Mersin, Sakarya VIB, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
159.47 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 11dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ESKİŞEHİR BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Mersin MERSİN > ESKİŞEHİR > BURSA > YALOVA 11.05.2021 05:15 2+1, mercedes 40 kişilik ,1+1 40 TL Bilet Al
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > BURSA 11.05.2021 06:00 TR40 CVD, 2+2 30 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ESKİŞEHİR > BURSA > BALIKESİR 11.05.2021 06:30 1+1-, 1+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ESKİŞEHİR > BURSA 11.05.2021 09:30 1+1 VİR - , 2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > BURSA 11.05.2021 10:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ESKİŞEHİR > BURSA 11.05.2021 11:45 yeni, 2+1 40 TL Bilet Al

BURSA ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Doğu Kars BURSA > ESKİŞEHİR > ARDAHAN 11.05.2021 11:00 yeni, 2+1 60 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > Silopi 11.05.2021 11:30 HIJ1, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 11.05.2021 11:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ESKİŞEHİR > Erciş 11.05.2021 12:00 1+1, 1+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > BATMAN 11.05.2021 13:00 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > DİYARBAKIR 11.05.2021 14:59 1+1L, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > DİYARBAKIR 11.05.2021 15:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 11.05.2021 16:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BURSA > ESKİŞEHİR 11.05.2021 17:30 1+1 VİR - , 2+2 60 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > GÜMÜŞHANE 11.05.2021 18:00 1+1-, 1+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS 11.05.2021 19:00 1+ 2, 2+1 30 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Eskişehir Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Eskişehir Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Sakarya - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,836.39 km / Süre: 02:09 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Bursa Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Bursa Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Bursa Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Bursa Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Bursa Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir - Yalova Bursa Uzaklık: 2,244.88 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR BURSA GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR BURSA YOL TARİFİ

2,7 km / 6 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Borsa Blv yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

72 m / 1 dakika: Dumlupınar Blv. / Çevre Yolu / D200 / E90 yönünde hafif sola yönelin

53,2 km / 38 dakika: Dumlupınar Blv. / Çevre Yolu / D200 / E90 yönündeki rampaya girin D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz