Eskişehir Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Eskişehir Kayseri arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 13:31 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 13:31 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
536.95 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 18dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
7

ESKİŞEHİR KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > KAYSERİ > VAN 02.03.2021 13:31 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 105 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ESKİŞEHİR > KAYSERİ > Malazgirt 02.03.2021 15:00 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > KAYSERİ > Patnos 02.03.2021 15:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ESKİŞEHİR > KAYSERİ > DİYARBAKIR 02.03.2021 17:30 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ESKİŞEHİR > KAYSERİ > DİYARBAKIR 02.03.2021 17:30 X+12, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ESKİŞEHİR > KAYSERİ 02.03.2021 20:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > KAYSERİ 02.03.2021 23:30 T33, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > YALOVA 02.03.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ESKİŞEHİR 02.03.2021 02:00 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > YALOVA 02.03.2021 03:29 X+12, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > ÇANAKKALE 02.03.2021 21:00 2+1p, 2+1 75 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > YALOVA 02.03.2021 21:00 tr40, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 1+2Y, 2+1 65 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ESKİŞEHİR 02.03.2021 22:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ESKİŞEHİR 02.03.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > YALOVA 02.03.2021 23:58 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > BURSA 02.03.2021 23:59 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KAYSERİ > ESKİŞEHİR > YALOVA 02.03.2021 23:59 X+3İ, 2+1 70 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Kayseri Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Kayseri Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Kayseri Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Kayseri Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR KAYSERİ GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR KAYSERİ YOL TARİFİ

4,2 km / 9 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Balsu Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Konya / Ankara yönündeki Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 rampasına doğru 1. çıkışa girin

204 km / 2 saat 12 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

22,9 km / 14 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

12,1 km / 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 31 dakika: Ankara Bala Yolu / D260 yönünde sola dönün D260 boyunca ilerleyin

138 km / 1 saat 34 dakika: Kaman Kırşehir Yolu / Kırıkkale Kırşehir Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin