Eskişehir Otobüs Terminali - Rize otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Rize otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Eskişehir Rize arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 13:00 Sakarya VIB aracıdır. TRM2+1 ART olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Lüks Artvin Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,053.02 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 47dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

ESKİŞEHİR RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > RİZE 04.03.2021 13:00 TRM2+1 ART, 2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ESKİŞEHİR > RİZE 04.03.2021 13:30 KR11, KR11 ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > RİZE 04.03.2021 16:15 C.I.P SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > RİZE 04.03.2021 20:30 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 150 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Eskişehir Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Eskişehir Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Eskişehir Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzurum - Rize Eskişehir Uzaklık: 2,567.34 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Erzincan - Rize Eskişehir Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Eskişehir Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Rize Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Rize Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Rize Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Rize Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Rize Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Rize Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Bingöl Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Rize Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sivas Rize Aksu Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Rize Lüks Artvin Seyahat 125 TL Bilet Al
Bolu Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Düzce Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al

Eskişehir Rize Otobüs Firmaları

ESKİŞEHİR RİZE GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR RİZE YOL TARİFİ

4,2 km / 9 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Balsu Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Konya / Ankara yönündeki Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 rampasına doğru 1. çıkışa girin

204 km / 2 saat 12 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

49,2 km / 30 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

101 km / 1 saat 10 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

55,4 km / 37 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 yönünde devam edin

45,9 km / 28 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D785 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D785 boyunca ilerleyin

80,8 km / 56 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,6 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin Samsun Çorum Yolu/D100 boyunca ilerleyin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

26,1 km / 21 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,2 km / 5 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

50,5 km / 40 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin

12,8 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sağa dönün

72,0 km / 1 saat 6 dakika: Devlet Sahil Yolu / Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,6 km / 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Trabzon Giresun Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

19,8 km / 19 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

16,4 km / 11 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

12,2 km / 8 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 boyunca ilerlemek için düz devam edin

9,0 km / 6 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün