Eskişehir Otobüs Terminali - Sivas otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Eskişehir Otobüs Terminali - Sivas otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Eskişehir Sivas arası en yakın sefer 07 Ağustos 2020 Saat 14:00 Patnos İtimat aracıdır. A2-1 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Eskişehir şehrinden kalkacaktır. Eskişehir ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Eskişehir Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Dadaş Turizm, Patnos İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
679.81 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 47dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
14

ESKİŞEHİR SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Patnos İtimat BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > Erciş 07.08.2020 14:00 A2-1, 2+1 250 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > VAN 07.08.2020 14:00 HK40, 2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat Edremit > ESKİŞEHİR > SİVAS > VAN 07.08.2020 14:15 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > IĞDIR 07.08.2020 14:30 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ESKİŞEHİR > SİVAS > Oltu 07.08.2020 14:45 1+2., 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > ARDAHAN 07.08.2020 15:59 0101, 2+1 115 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > KARS 07.08.2020 16:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 250 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > SİVAS > ERZİNCAN 07.08.2020 16:30 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ESKİŞEHİR > SİVAS > İspir 07.08.2020 16:45 İ 46, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > SİVAS 07.08.2020 17:30 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ESKİŞEHİR > SİVAS > ERZURUM 07.08.2020 18:00 İ34, 2+1 130 TL Bilet Al
Dadaş Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > ERZURUM 07.08.2020 18:15 1+2Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Altınoluk > ESKİŞEHİR > SİVAS 07.08.2020 20:30 TR32, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > ESKİŞEHİR > SİVAS 07.08.2020 20:45 MT38, 2+1 150 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Eskişehir Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Eskişehir Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Amasya - Sivas Eskişehir Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Eskişehir Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Eskişehir Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Eskişehir Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al

ESKİŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Sivas Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Eskişehir - Bilecik Sivas Uzaklık: 880.31 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Sivas Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Sivas Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Eskişehir - Uşak Sivas Uzaklık: 2,172.15 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Eskişehir - Bolu Sivas Uzaklık: 2,182.65 km / Süre: 03:33 Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Bolu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Muğla Anadolu Ulaşım 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çorum Lüks Bayburt Seyahat 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 104 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Eskişehir Esenler Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Eskişehir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sivas Düzce Öz Sivas Seyahat 150 TL Bilet Al
Sivas İstanbul Metro Turizm 175 TL Bilet Al
Sivas Erzincan Elçi Vanyolu Seyahat 50 TL Bilet Al
Sivas Giresun Öz Elbistan 90 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Esenler Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 104 TL Bilet Al
Aksaray Eskişehir Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Muğla Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Eskişehir Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Uşak Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Konya Sivas Öz Sivas Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Sivas Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Erzincan Sivas Yeşil Erciş Seyahat 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR SİVAS GÜZERGAHI

ESKİŞEHİR SİVAS YOL TARİFİ

4,2 km / 9 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünden Hacı Çakır Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Balsu Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Konya / Ankara yönündeki Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 rampasına doğru 1. çıkışa girin

204 km / 2 saat 12 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

49,2 km / 30 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

101 km / 1 saat 10 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

313 km / 3 saat 32 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. çıkışına girin

75 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Muhsin Yazıcıoğlu Blv. devam edin

4,2 km / 7 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için çatalın sağından ilerleyin

1,3 km / 4 dakika: Döner kavşaktan İnönü Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz