Gaziantep - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Gaziantep Adana arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 02:00 Şanlıurfa Cesur Turizm aracıdır. 2+1M olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Seç Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
222.83 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 26dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
71

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

GAZİANTEP ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 02:00 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 02:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır IĞDIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 02:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 19.09.2021 03:00 2+1N, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 03:10 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 03:30 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 04:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.09.2021 07:00 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 07:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.09.2021 07:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 08:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 09:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.09.2021 09:15 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.09.2021 10:30 vip , 2+1 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.09.2021 10:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 11:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.09.2021 11:00 TLN, TOULINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.09.2021 13:00 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 13:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.09.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.09.2021 14:00 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ÇANAKKALE 19.09.2021 14:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 14:30 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 14:45 TO19, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 15:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 15:15 2+1T, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 15:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 15:15 TR2+, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 19.09.2021 15:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > Marmaris 19.09.2021 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.09.2021 16:00 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 16:00 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > Kuşadası 19.09.2021 16:29 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > BURSA 19.09.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ALTINOLUK 19.09.2021 16:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Gercüş > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 19.09.2021 17:00 T38., 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 17:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > Bodrum 19.09.2021 17:15 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 19.09.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 19.09.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.09.2021 18:00 vip , 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 19.09.2021 18:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.09.2021 18:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.09.2021 18:30 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > Marmaris 19.09.2021 18:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 19.09.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > YALOVA 19.09.2021 19:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > Bodrum 19.09.2021 19:15 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 19.09.2021 19:15 TRVG, TRAVEG 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 19.09.2021 19:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > Bodrum 19.09.2021 19:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > BURSA 19.09.2021 20:00 mers, mercedes torismo ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.09.2021 20:15 mers, mercedes torismo ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA 19.09.2021 20:30 CITY, Neoplan Cityliner (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ADANA > Kumluca 19.09.2021 21:00 2+1C, 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.09.2021 21:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.09.2021 21:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 19.09.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.09.2021 21:15 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 19.09.2021 21:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ADANA > BURSA 19.09.2021 22:00 2+1C, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 19.09.2021 22:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 19.09.2021 22:30 2+1+, 2+1 49 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 19.09.2021 23:59 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > ADANA > KONYA 19.09.2021 23:59 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al

ADANA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 00:45 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 01:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 01:30 TRAV, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 01:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 02:45 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 03:00 vip , 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 03:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 03:00 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 03:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 03:45 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 04:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 19.09.2021 04:00 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 05:00 C.I.P SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 05:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 05:14 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 05:15 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 05:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 05:30 CITY, Neoplan Cityliner (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 06:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 06:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 06:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 06:30 TRAV, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 07:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 07:15 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 07:30 mers, mercedes torismo ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 07:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 19.09.2021 07:30 2+1, 2+1 55 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 07:45 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 08:00 vip , 2+1 55 TL Bilet Al
Seç Turizm ALTINOLUK > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 08:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 08:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 08:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 08:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Midyat Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > Midyat 19.09.2021 09:00 2+1A, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 19.09.2021 09:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 09:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 09:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 10:01 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 10:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 10:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Dargeçit 19.09.2021 10:30 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Midyat 19.09.2021 10:30 6778, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 11:15 mers, mercedes torismo ,2+2 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 19.09.2021 11:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.09.2021 11:30 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.09.2021 12:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 12:45 CITY, Neoplan Cityliner (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 13:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > ARDAHAN 19.09.2021 13:30 TRAV, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 19.09.2021 13:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 19.09.2021 14:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 14:00 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 14:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 15:15 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > VAN 19.09.2021 15:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 16:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 19.09.2021 16:31 38, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 16:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 16:45 TLN, TOULINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > VAN 19.09.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 17:15 vip , 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 17:15 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 17:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 18:45 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 55 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > GAZİANTEP > VAN 19.09.2021 19:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 19:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 55 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 19.09.2021 20:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 19.09.2021 21:00 T1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 19.09.2021 21:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 19.09.2021 21:00 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > VAN 19.09.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Midyat 19.09.2021 21:55 TR2+, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 19.09.2021 22:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > Gercüş 19.09.2021 22:00 T38., 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 19.09.2021 22:59 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Safranbolu > ADANA > GAZİANTEP > Cizre 19.09.2021 23:30 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > VAN 19.09.2021 23:45 TRV, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 19.09.2021 23:58 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Gaziantep Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Gaziantep Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Gaziantep Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Gaziantep Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Gaziantep Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al
Kilis - Adana Gaziantep Uzaklık: 2,552.87 km / Süre: 03:02 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Adana Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Adana Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Adana Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Adana Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Adana Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

GAZİANTEP ADANA GÜZERGAHI

GAZİANTEP ADANA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

198 km / 1 saat 57 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin