Gaziantep - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 79 TL olduğu Gaziantep Aksaray arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 01:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. HJ50 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Hassoy Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
471.47 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 09dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
43

GAZİANTEP AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 01:00 HJ50, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 07:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 10:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 11:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 12:30 Ş1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ÇANAKKALE 09.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 15:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 15:30 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > Akçay 09.03.2021 16:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 17:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 09.03.2021 17:59 TR40, 2+1 79 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 18:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 18:30 HJ4, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 09.03.2021 18:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 18:30 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 18:59 Nİ, 2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > YALOVA 09.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 09.03.2021 19:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 19:59 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > BURSA 09.03.2021 20:00 mers, mercedes torismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 20:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 20:00 2/1, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 20:30 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > ZONGULDAK 09.03.2021 21:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 21:00 HES+, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > AKSARAYOTOGAR 09.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 21:00 Ş1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 09.03.2021 22:00 2+1S, 2+1 90 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 22:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 22:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 09.03.2021 22:00 X+2, 2+1 85 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 22:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 22:30 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 22:30 TR22, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > AKSARAYOTOGAR 09.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 22:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 23:00 TR40, 2+1 79 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 09.03.2021 23:58 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Aksaray Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Aksaray Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Aksaray Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP AKSARAY GÜZERGAHI

GAZİANTEP AKSARAY YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin