Gaziantep - Ankara (AŞTİ) otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Ankara (AŞTİ)  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 79 TL olduğu Gaziantep Ankara arası en yakın sefer 21 Nisan 2021 Saat 01:30 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 51K olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Seç Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
699.57 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 36dk.
Firma Sayısı
19
Sefer Sayısı
40

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

GAZİANTEP ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 01:30 51K, 2+2 130 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 07:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 08:30 VİR 41, VİR 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 10:30 vip , 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 10:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > Çerkezköy 21.04.2021 11:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > ÇANAKKALE 21.04.2021 14:30 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > BALIKESİR 21.04.2021 17:29 TR41, 2+1 79 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 18:30 2+1N, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > BALIKESİR 21.04.2021 18:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 18:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 18:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 18:59 TR40, 2+1 79 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 19:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > YALOVA 21.04.2021 19:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 19:15 T46, 2+2 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > BURSA 21.04.2021 19:30 2+1c, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 19:59 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > BURSA 21.04.2021 20:00 mers, mercedes torismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 20:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 20:30 S2+1, S2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 21:00 hb40, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > GAZİANTEP > ANKARA > BURSA 21.04.2021 21:30 2*1, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 21:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ANKARA > BALIKESİR 21.04.2021 22:00 2+1C, 2+1 89 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 22:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 21.04.2021 22:00 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 22:30 vip , 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 22:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 22:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 22:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 23:00 2*1, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 23:01 TR40, 2+1 79 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 21.04.2021 23:58 T1+2, 2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm YALOVA > ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 00:15 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 21.04.2021 00:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 01:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 01:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 01:30 mers, mercedes torismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 01:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 21.04.2021 03:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 21.04.2021 05:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 125 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 07:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 09:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 21.04.2021 09:45 2*1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 12:30 vip , 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 13:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 14:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 21.04.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 21.04.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 21.04.2021 16:00 TR41, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 21.04.2021 17:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > GAZİANTEP > ŞIRNAK 21.04.2021 17:29 2+1S, 2+1 85 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 21.04.2021 17:29 2+1,, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 18:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 125 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 21.04.2021 18:50 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 21.04.2021 18:58 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 21.04.2021 18:59 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 21.04.2021 19:00 NE55, 2+2 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 21.04.2021 19:28 HP40, 2+1 75 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 21.04.2021 20:30 T46, 2+2 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞIRNAK 21.04.2021 21:00 2+1N, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 21.04.2021 21:00 T1+2, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 21.04.2021 21:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 21.04.2021 21:31 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 22:00 vip , 2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silvan 21.04.2021 22:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 22:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 21.04.2021 22:30 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BURSA > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 21.04.2021 22:30 2+1c, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 21.04.2021 22:31 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 21.04.2021 23:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 21.04.2021 23:58 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Gaziantep Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Gaziantep Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Gaziantep Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Gaziantep Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Gaziantep Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Gaziantep Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Ankara Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Ankara Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Ankara Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

GAZİANTEP ANKARA GÜZERGAHI

GAZİANTEP ANKARA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz