Gaziantep - Ankara (AŞTİ) otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Ankara (AŞTİ)  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Gaziantep Ankara arası en yakın sefer 08 Ağustos 2020 Saat 01:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. HK55 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
699.57 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 36dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
51

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

GAZİANTEP ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 01:00 HK55, 2+1 180 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 07:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
RH Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 08:00 E1-2, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 10:30 vip , 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 10:30 MERL, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 12:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 12:30 Ş1+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 15:30 Y1+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > BURSA 08.08.2020 17:45 Ş1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 18:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Martur Turizm Cizre > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 18:15 2++2, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > BALIKESİR 08.08.2020 18:15 34-2, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 18:30 HM40, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > BALIKESİR 08.08.2020 18:30 HL41, 2+1 150 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 18:30 2+2U, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 18:30 Y1+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 18:30 HJ47, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 19:00 34 g, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > BALIKESİR 08.08.2020 19:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 19:59 HJ43, 2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA > BURSA 08.08.2020 20:00 mers, mercedes torismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 20:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 20:00 TR46-VİR, TR46-VİR ,2+2 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Baykan > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 20:30 HJ41, 2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > ZONGULDAK 08.08.2020 21:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 21:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 21:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 21:00 G1+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ANKARA > BALIKESİR 08.08.2020 22:00 tr51, 1+1 160 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 22:00 HM40, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 22:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 22:00 34-2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 22:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 22:30 vip , 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 22:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 22:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 22:30 Y1+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > GAZİANTEP > ANKARA > BURSA 08.08.2020 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 175 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 08.08.2020 23:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Martur Turizm Cizre > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 23:15 2++2, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 23:29 W1-2, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 23:58 HM40, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 23:59 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 08.08.2020 23:59 34-2, 2+1 150 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Gaziantep Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Gaziantep Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Gaziantep Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Gaziantep Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Gaziantep Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Gaziantep Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Ankara Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Ankara Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Ankara Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Niğde Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Gaziantep Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Yeşil Erciş Seyahat 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kırşehir RH Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Nevşehir Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Yozgat Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kırıkkale RH Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Kırşehir Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Gaziantep Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Gaziantep Ben Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Ben Turizm 125 TL Bilet Al
Van Gaziantep Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Siirt Has 130 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al

GAZİANTEP ANKARA GÜZERGAHI

GAZİANTEP ANKARA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz