Gaziantep - Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Gaziantep Antalya arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 16:30 Mardin Seyahat aracıdır. T2+1 olan bu araç tahmini olarak 16:30 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Ben Turizm, Mardin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
820.73 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 52dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
15

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

GAZİANTEP ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > GAZİANTEP > ANTALYA > Marmaris 25.02.2021 16:30 T2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > ANTALYA > Finike 25.02.2021 18:15 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 18:29 Nİ, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 19:14 X+8, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 19:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 130 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ANTALYA > Kumluca 25.02.2021 21:00 HJ3, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 21:30 T1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 22:30 +1+2, 2+1 89 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 23:55 h2 1, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 25.02.2021 23:59 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

ANTALYA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > GAZİANTEP > VAN 25.02.2021 11:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 25.02.2021 12:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > GAZİANTEP > VAN 25.02.2021 12:30 HK46, 2+1 89 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 25.02.2021 13:59 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 25.02.2021 16:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > GAZİANTEP 25.02.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANTALYA > GAZİANTEP > BATMAN 25.02.2021 18:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > GAZİANTEP > BATMAN 25.02.2021 18:01 TR40, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat Kumluca > ANTALYA > GAZİANTEP > ŞIRNAK 25.02.2021 19:00 HJ3, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > GAZİANTEP 25.02.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > GAZİANTEP 25.02.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ANTALYA > GAZİANTEP > Silopi 25.02.2021 19:30 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > GAZİANTEP > IĞDIR 25.02.2021 20:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Finike > ANTALYA > GAZİANTEP > Silopi 25.02.2021 21:00 HES+, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > GAZİANTEP 25.02.2021 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Gaziantep Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Gaziantep Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Gaziantep Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Gaziantep Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Gaziantep Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Gaziantep Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Antalya Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Antalya Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Antalya Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Antalya Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Antalya Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Antalya Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP ANTALYA GÜZERGAHI

GAZİANTEP ANTALYA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

4,2 km / 6 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

3,3 km / 4 dakika: Yeni Çevre Yolu yönünde sola dönün

80,5 km / 56 dakika: Üçgöz Cd. / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

85 m / 1 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa yönelin

3,6 km / 5 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

21,4 km / 15 dakika: Konya Yolu Cd. / D350 / D715 yönündeki rampaya girin D350/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mehmet Emin Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Atatürk Cd. yönünde sağa dönün

13,9 km / 11 dakika: Şht.Mehmet Ali Yaylalı Cd. yönünde devam edin

6,1 km / 5 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde devam edin

3,4 km / 3 dakika: Sağdan devam edin

17,2 km / 12 dakika: Konya Bozkır Yolu / D350 yönünde sola dönün

41,0 km / 33 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Bozkır Yolu / D350 boyunca ilerleyin D350 boyunca ilerleyin

12,6 km / 9 dakika: Sola dönün

6,2 km / 5 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

10,6 km / 9 dakika: Sağdan devam edin

0,1 km / 1 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

50 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

100 km / 1 saat 23 dakika: Konya Manavgat Yolu / D695 yönünde dümdüz ilerleyin D695 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Manavgat yönündeki rampaya girin

75,6 km / 1 saat 0 dakika: Konya Manavgat Yolu / Mersin - Antalya Yolu / D400 girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz