Gaziantep - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu Gaziantep Batman arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 00:30 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Vangölü Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
406.61 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 42dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
20

GAZİANTEP BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 00:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 01:30 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 09:00 VH, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 12:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > BATMAN > IĞDIR 19.04.2021 13:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN > IĞDIR 19.04.2021 16:30 HK38, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN > IĞDIR 19.04.2021 17:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN > IĞDIR 19.04.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > GAZİANTEP > BATMAN > VAN 19.04.2021 18:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 65 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > BATMAN > IĞDIR 19.04.2021 18:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN > VAN 19.04.2021 18:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > GAZİANTEP > BATMAN > IĞDIR 19.04.2021 20:15 h2 1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 20:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN > VAN 19.04.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 22:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN > SİİRT 19.04.2021 23:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN > SİİRT 19.04.2021 23:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN > SİİRT 19.04.2021 23:58 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 19.04.2021 23:59 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Gaziantep Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Gaziantep Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Gaziantep Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Gaziantep Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Gaziantep Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Gaziantep Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Batman Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Batman Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Batman Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Batman Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

GAZİANTEP BATMAN GÜZERGAHI

GAZİANTEP BATMAN YOL TARİFİ

15 m / 1 dakika: 36004. Cd. yönünden 36012. Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin Kullanımı kısıtlı yol

0,1 km / 1 dakika: 36012. Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 yönündeki rampaya girin

8,6 km / 9 dakika: Soldan devam edin ve Sani Konukoğlu Blv. / D400 üzerine çıkın

0,5 km / 1 dakika: Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,6 km / 2 dakika: Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönündeki rampaya girin Kısmen paralı yol

130 km / 1 saat 15 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün