Gaziantep - Bolu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Bolu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Gaziantep Bolu arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 01:30 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. DIA olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Bolu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Bolu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
885.13 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 24dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
20

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

GAZİANTEP BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 01:30 DIA, Temsa Daimond ,2+2 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 160 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 15:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 160 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 15:30 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > BOLU 19.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 160 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 2+1C, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 125 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 18:59 Nİ, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 19:15 T46, 2+2 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 19:59 2+1M, 2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 20:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 20:00 2+1M, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 20:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 160 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 21:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 22:00 TRAV, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 23:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al

BOLU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Gaziantep Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Sakarya - Bolu Gaziantep Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Karabük - Bolu Gaziantep Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Zonguldak - Bolu Gaziantep Uzaklık: 1,607.47 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bartın - Bolu Gaziantep Uzaklık: 1,777.77 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Ankara - Bolu Gaziantep Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Bolu Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Bolu Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Bolu Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Bolu Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Bolu Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Bolu Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al

GAZİANTEP BOLU GÜZERGAHI

GAZİANTEP BOLU YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

146 km / 1 saat 23 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,1 km / 7 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa yönelin

3,9 km / 4 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: İzzet Baysal Cd. / D160 yönünde sola dönün D160 boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sağa dönün

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz