Gaziantep - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Gaziantep Diyarbakır arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:30 Lider Siirt Turizm aracıdır. 1++2 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
307.87 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 32dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
54

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

GAZİANTEP DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > SİİRT 26.02.2021 00:30 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 00:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 01:30 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 02:19 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 02:30 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 02:59 X+13, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > SİİRT 26.02.2021 03:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 03:00 HK46, 2+1 45 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 03:30 X+13, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > SİİRT 26.02.2021 04:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 04:29 VH, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 04:45 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 05:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 05:31 Nİ, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 06:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 06:01 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 06:01 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 06:30 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 07:15 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 07:15 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 08:00 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 09:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 09:30 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 10:16 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > Hopa 26.02.2021 11:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 12:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 12:15 HJ50, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 12:30 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 12:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 13:30 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 14:30 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 15:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır KAHRAMANMARAŞ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > ARDAHAN 26.02.2021 15:59 Z+1İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > ARDAHAN 26.02.2021 16:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 16:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 17:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 18:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 18:30 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 19:30 HK47, 2+1 45 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 19:31 HK38, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 22:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > SİİRT 26.02.2021 23:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > SİİRT 26.02.2021 23:00 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 23:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 23:45 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 23:54 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > SİİRT 26.02.2021 23:58 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 23:59 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al

DİYARBAKIR GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > K.MARAŞ 26.02.2021 01:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > GAZİANTEP 26.02.2021 01:20 C.I.P SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KAHRAMANMARAŞ 26.02.2021 02:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > K.MARAŞ 26.02.2021 07:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 08:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > HATAY 26.02.2021 09:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 09:30 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 10:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > HATAY 26.02.2021 10:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > Kuşadası 26.02.2021 10:59 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > Bodrum 26.02.2021 11:59 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > Kuşadası 26.02.2021 12:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > Bodrum 26.02.2021 12:00 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BALIKESİR 26.02.2021 12:29 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > Marmaris 26.02.2021 12:30 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 26.02.2021 12:59 T-40, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BALIKESİR 26.02.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > Marmaris 26.02.2021 13:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 26.02.2021 13:59 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 26.02.2021 14:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 26.02.2021 14:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 14:59 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 15:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 26.02.2021 15:00 HJ47, 2+1 70 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Baykan > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 26.02.2021 15:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 26.02.2021 15:30 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 15:30 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 26.02.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > GAZİANTEP 26.02.2021 16:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 26.02.2021 16:30 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 16:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 17:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > GAZİANTEP 26.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA 26.02.2021 17:30 2/1, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 26.02.2021 17:30 +1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA 26.02.2021 18:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KÜTAHYA 26.02.2021 18:00 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA 26.02.2021 18:01 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > GAZİANTEP 26.02.2021 18:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANKARA 26.02.2021 19:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 26.02.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA 26.02.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ANTALYA 26.02.2021 19:00 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > HATAY 26.02.2021 19:45 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 26.02.2021 20:00 HJ47, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 21:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > K.MARAŞ 26.02.2021 21:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 21:59 Nİ, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 22:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > GAZİANTEP 26.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > HATAY 26.02.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KARAMAN 26.02.2021 22:00 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 22:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KAHRAMANMARAŞ 26.02.2021 23:29 X+6İ, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 23:30 HK47, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 23:57 Z2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 26.02.2021 23:58 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Diyarbakır Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Diyarbakır Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Diyarbakır Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

GAZİANTEP DİYARBAKIR GÜZERGAHI

GAZİANTEP DİYARBAKIR YOL TARİFİ

0,6 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünden Kep Kep Sk. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

55 m / 1 dakika: Nizip Cd. yönünde hafif sağa yönelin

1,3 km / 3 dakika: Nizip Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girin

0,5 km / 1 dakika: Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,6 km / 2 dakika: Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönündeki rampaya girin Kısmen paralı yol

130 km / 1 saat 15 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin