Gaziantep - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Gaziantep Düzce arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 01:31 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 01:31 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
939.43 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 01dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
22

GAZİANTEP DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 01:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 12:30 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 15:30 2+1c, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > DÜZCE 15.06.2021 16:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 17:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 18:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 18:15 2+1A, 2+1 130 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 18:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 18:30 TR41, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 18:30 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 19:00 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 19:15 SFR, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 19:59 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 20:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 21:01 NE55, 2+2 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 21:30 TMS3, 2+1 165 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 21:30 TR41, 2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 21:31 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 21:45 HP40, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 22:00 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > DÜZCE > İSTANBUL 15.06.2021 23:00 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Gaziantep Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Gaziantep Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Gaziantep Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Gaziantep Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Gaziantep Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Gaziantep Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Düzce Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Düzce Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Düzce Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Düzce Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Düzce Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Düzce Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

GAZİANTEP DÜZCE GÜZERGAHI

GAZİANTEP DÜZCE YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

197 km / 1 saat 53 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin