Gaziantep - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Gaziantep Hatay arası en yakın sefer 19 Ekim 2021 Saat 00:30 As Vanyolu Seyahat aracıdır. 1+2T olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Öz Elazığlılar Seyahat, As Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
178.72 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 18dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
12

GAZİANTEP HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
As Vanyolu Seyahat VAN > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 00:30 1+2T, Travego 1+2 kısa 38 kişilik ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır IĞDIR > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 00:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 00:45 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat TRABZON > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 04:00 h94, 2+1 80 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 05:00 T2-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Martur Midyat > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 14:30 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 14:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 15:45 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 16:15 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer ERZİNCAN > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 18:29 2+1., 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 21:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm AĞRI > GAZİANTEP > HATAY 19.10.2021 22:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Adana - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Gaziantep Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Adıyaman - Hatay Gaziantep Uzaklık: 2,864.31 km / Süre: 03:44 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Hatay Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Hatay Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Hatay Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Hatay Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Hatay Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Adana Hatay Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

GAZİANTEP HATAY GÜZERGAHI

GAZİANTEP HATAY YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

55,1 km / 32 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

3,5 km / 4 dakika: Kahramanmaraş Osmaniye Yolu / D825 yönünde sağa dönün

20,0 km / 13 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Antakya Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

13,0 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve D825 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

52,9 km / 40 dakika: D825 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde sola dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün