Gaziantep - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Gaziantep Hatay arası en yakın sefer 20 Eylül 2020 Saat 05:15 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TR35 olan bu araç tahmini olarak 05:15 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Has Turizm A.Ş., Yeni Midyat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
178.72 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 18dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
8

GAZİANTEP HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. TRABZON > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 05:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 14:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 14:45 f5, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 15:45 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 16:15 H+3, HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer ERZİNCAN > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 18:30 1+1A, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 21:00 HJ2, 2+1 40 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ERZURUM > GAZİANTEP > HATAY 20.09.2020 21:30 1+1A, 2+1 40 TL Bilet Al

HATAY GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 20.09.2020 12:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > GAZİANTEP > VAN 20.09.2020 13:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > GAZİANTEP > TRABZON 20.09.2020 13:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat HATAY > GAZİANTEP > Arhavi 20.09.2020 17:30 1+1B, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur HATAY > GAZİANTEP > Patnos 20.09.2020 17:30 HJ2, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > GAZİANTEP > TOKAT 20.09.2020 19:45 MT38, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm HATAY > GAZİANTEP > Midyat 20.09.2020 19:50 f5, 2+1 40 TL Bilet Al
Tuncelililer HATAY > GAZİANTEP > ERZİNCAN 20.09.2020 20:00 1+1C, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > BATMAN 20.09.2020 20:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Adana - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Gaziantep Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Adıyaman - Hatay Gaziantep Uzaklık: 2,864.31 km / Süre: 03:44 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Hatay Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Hatay Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Hatay Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Hatay Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Hatay Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Adana Hatay Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Niğde Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Gaziantep Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Yeşil Erciş Seyahat 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kırşehir RH Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Nevşehir Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Yozgat Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kırıkkale RH Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Hatay Karaman Isparta Petrol 108 TL Bilet Al
Hatay Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Konya Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Hatay Mardin Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Sivas Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Gaziantep Star Mardin Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 110 TL Bilet Al
Nevşehir Gaziantep Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Gaziantep Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Gaziantep Ben Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Konya Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Hatay Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Sivas Hatay Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Hatay Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

GAZİANTEP HATAY GÜZERGAHI

GAZİANTEP HATAY YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

55,1 km / 32 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

3,5 km / 4 dakika: Kahramanmaraş Osmaniye Yolu / D825 yönünde sağa dönün

20,0 km / 13 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Antakya Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

13,0 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve D825 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

52,9 km / 40 dakika: D825 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde sola dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün