Gaziantep - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Gaziantep İstanbul arası en yakın sefer 05 Ağustos 2020 Saat 01:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. HJ47 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Metro Turizm, Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,148.24 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 12dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
40

GAZİANTEP İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 01:00 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 12:30 Ş1+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 05.08.2020 15:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 15:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 15:30 G1+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 17:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 17:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Cizre > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:15 2++2, 2+1 250 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:30 vip , 2+1 225 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 190 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:30 HM40, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 05.08.2020 18:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:30 2+2U, 2+1 300 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:30 Y1+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 18:30 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 19:00 34-2, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 19:00 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 225 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 19:30 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 19:59 JH40, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 20:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Baykan > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 20:30 HJ47, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 05.08.2020 21:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 21:00 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 22:00 HL41, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 22:00 Y-44, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 22:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 175 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 22:30 Y1+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 22:30 HJ50, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > GAZİANTEP > İSTANBUL > BURSA 05.08.2020 23:00 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > İSTANBUL 05.08.2020 23:15 2+1S, 2+1 190 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 05.08.2020 23:59 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al

İSTANBUL GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 05.08.2020 00:20 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 05.08.2020 12:00 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Baykan 05.08.2020 12:00 55tr, 2+1 180 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 05.08.2020 12:00 HJ43, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 05.08.2020 12:00 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > SİİRT 05.08.2020 12:30 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > Dargeçit 05.08.2020 12:58 2+2U, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 05.08.2020 12:58 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > Midyat 05.08.2020 12:59 477, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞIRNAK 05.08.2020 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 05.08.2020 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 190 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 05.08.2020 13:00 2++2, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 13:01 HJ47, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 05.08.2020 13:30 Y1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > Midyat 05.08.2020 13:44 477, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 05.08.2020 14:00 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > GAZİANTEP > BATMAN 05.08.2020 14:00 34 g, 2+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞIRNAK 05.08.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 208 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silvan 05.08.2020 15:00 HJ51, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 15:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > Silvan 05.08.2020 15:20 HJ51, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 15:30 HJ47, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞIRNAK 05.08.2020 16:00 2+1N, 2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 05.08.2020 16:00 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > GAZİANTEP > BATMAN 05.08.2020 16:00 34 g, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 05.08.2020 16:20 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 05.08.2020 16:30 F1+1, TRV1,F1+1 ,2+1 190 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 17:00 mers, mercedes torismo ,2+1 225 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 17:00 2+1C, 2+1 CITYLINER-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 17:00 X+2, 2+1 225 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 17:00 HJ47, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 05.08.2020 17:30 Y1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 19:00 vip , 2+1 225 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 19:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 05.08.2020 20:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 05.08.2020 20:00 CLASS, 2+2 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 05.08.2020 20:30 CLASS, 2+2 180 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 05.08.2020 20:30 Y1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 21:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 21:00 HJ47, 2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 05.08.2020 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 05.08.2020 23:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 05.08.2020 23:58 Ş1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 05.08.2020 23:59 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis İstanbul Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman İstanbul Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Niğde Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Gaziantep Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Yeşil Erciş Seyahat 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kırşehir RH Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Nevşehir Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Yozgat Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kırıkkale RH Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Kırşehir Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Gaziantep Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Gaziantep Ben Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Ben Turizm 125 TL Bilet Al
Van Gaziantep Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Siirt Has 130 TL Bilet Al
Eskişehir Gaziantep Cizre Nuh İtimat 139 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Manisa İstanbul Alaşehir Sarıkız Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak İstanbul Pamukkale Turizm 117 TL Bilet Al

GAZİANTEP İSTANBUL GÜZERGAHI

GAZİANTEP İSTANBUL YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün