Gaziantep - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Gaziantep İstanbul arası en yakın sefer 19 Haziran 2021 Saat 01:01 Cizre İtimat aracıdır. HJ4 olan bu araç tahmini olarak 01:01 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,148.24 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 12dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
36

GAZİANTEP İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 01:01 HJ4, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 01:31 51K, 2+2 250 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL(Esenler) > Çerkezköy 19.06.2021 11:00 T34, 2+1 300 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 12:30 1+1m, 1+1+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 15:00 TMS3, 2+1 210 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 19.06.2021 15:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 15:30 2+1c, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 19.06.2021 16:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 18:00 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 150 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 18:15 2+1Z, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 18:30 vip , 2+1 210 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 18:30 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 19.06.2021 18:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 18:30 TMS3, 2+1 210 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 18:30 T-40, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 18:30 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 19:00 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bismil > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 19:00 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 19:15 SFR, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 19:59 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > Alibeyköy > İSTANBUL 19.06.2021 19:59 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 20:00 TR38, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > Alibeyköy > İSTANBUL 19.06.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 19.06.2021 21:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 21:01 NE55, 2+2 180 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 21:30 TMS3, 2+1 210 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 21:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 21:31 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 21:45 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 22:00 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 19.06.2021 23:00 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al

İSTANBUL GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 19.06.2021 00:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 12:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 19.06.2021 12:00 NE55, 2+2 170 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 12:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.06.2021 12:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 12:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 12:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 12:30 2+1M, 2+1 160 TL Bilet Al
Midyat Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > Midyat 19.06.2021 12:55 TR 4, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Midyat 19.06.2021 12:55 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 19.06.2021 12:59 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Cizre İtimat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞIRNAK 19.06.2021 13:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 19.06.2021 13:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > BATMAN 19.06.2021 13:30 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 19.06.2021 13:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.06.2021 13:30 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 19.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > GAZİANTEP > BATMAN 19.06.2021 14:00 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > SİİRT 19.06.2021 14:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silvan 19.06.2021 15:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 140 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 15:00 TMS3, 2+1 210 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > GAZİANTEP > Silvan 19.06.2021 15:20 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.06.2021 15:29 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > BATMAN 19.06.2021 16:00 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > GAZİANTEP > BATMAN 19.06.2021 16:00 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 19.06.2021 17:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 17:00 TMS3, 2+1 210 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.06.2021 17:00 TRAV, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 19.06.2021 17:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.06.2021 17:30 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 19.06.2021 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 19.06.2021 18:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 19:00 vip , 2+1 210 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 19:00 TMS3, 2+1 210 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.06.2021 20:30 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 210 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.06.2021 21:00 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 19.06.2021 21:01 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 19.06.2021 21:30 TRL3, 2+1 210 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 19.06.2021 23:59 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.06.2021 23:59 T34, 2+1 300 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Gaziantep Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis İstanbul Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman İstanbul Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

GAZİANTEP İSTANBUL GÜZERGAHI

GAZİANTEP İSTANBUL YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün