Gaziantep - İzmir (İZOTAŞ) otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - İzmir (İZOTAŞ) otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Gaziantep İzmir arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 14:00 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,110.91 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 56dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
17

GAZİANTEP İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR > Kuşadası 16.06.2021 16:29 TRAV, 2+1 180 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 16:30 TR 4, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 17:00 494, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR > Kuşadası 16.06.2021 17:30 2+11, 2+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 18:00 vip , 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 18:00 TMS3, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 18:30 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 18:30 2*1, 2+1 350 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 20:00 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 20:10 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 20:15 mers, mercedes torismo ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 20:28 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 21:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 21:46 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 16.06.2021 22:15 2+1, 2+1 180 TL Bilet Al

İZMİR GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Midyat 16.06.2021 11:30 2+1Ç, 2+1 120 TL Bilet Al
Cizre İtimat İZMİR > GAZİANTEP > ŞIRNAK 16.06.2021 12:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Dargeçit 16.06.2021 12:00 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 16.06.2021 12:00 TRAV, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > GAZİANTEP > Midyat 16.06.2021 12:00 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Silopi 16.06.2021 13:00 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > GAZİANTEP > BATMAN 16.06.2021 13:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 16.06.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > GAZİANTEP > SİİRT 16.06.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > BATMAN 16.06.2021 14:30 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > GAZİANTEP > BATMAN 16.06.2021 14:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Silopi 16.06.2021 16:00 2*1, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 16.06.2021 16:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 16.06.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 16.06.2021 19:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 16.06.2021 19:30 vip , 2+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > GAZİANTEP 16.06.2021 19:30 TMS3, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 16.06.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+1 200 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Gaziantep Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Gaziantep Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Gaziantep Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Gaziantep Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Gaziantep Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Gaziantep Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis İzmir Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş İzmir Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman İzmir Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay İzmir Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

GAZİANTEP İZMİR GÜZERGAHI

GAZİANTEP İZMİR YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin