Gaziantep - İzmir (İZOTAŞ) otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - İzmir (İZOTAŞ) otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 149 TL olduğu Gaziantep İzmir arası en yakın sefer 15 Ağustos 2020 Saat 00:30 Star Diyarbakır aracıdır. TO16 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Ben Turizm, Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,110.91 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 56dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
18

GAZİANTEP İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 00:30 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 180 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 14:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR > Kuşadası 15.08.2020 16:29 X+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 16:30 M1, 2+1 149 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 17:00 2+1:, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR > Kuşadası 15.08.2020 17:30 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 18:00 vip , 2+1 225 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 18:00 2+1S, 2+1 199 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 18:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Isparta Petrol ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İZMİR > Akhisar 15.08.2020 19:01 VP28, 2+1 187 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 20:00 A1-2, 1+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 20:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 20:30 HL41, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 20:45 34-2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 21:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 22:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 15.08.2020 22:30 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al

İZMİR GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Dargeçit 15.08.2020 12:00 2+2U, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.08.2020 12:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > GAZİANTEP > Midyat 15.08.2020 12:00 M2, 2+1 150 TL Bilet Al
Isparta Petrol MANİSA > İZMİR > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 15.08.2020 12:30 VP31, 2+1 187 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İZMİR > GAZİANTEP > ŞIRNAK 15.08.2020 13:00 2+1N, 2+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Silopi 15.08.2020 13:00 HİJ4, ÇİFTLİ KOLTUKLAR AİLELER İÇİN ,2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.08.2020 13:00 2+11, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 15.08.2020 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > GAZİANTEP 15.08.2020 14:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > GAZİANTEP > SİİRT 15.08.2020 14:00 A1-2, 1+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > BATMAN 15.08.2020 14:30 HM40, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > GAZİANTEP > BATMAN 15.08.2020 14:30 34 g, 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Silopi 15.08.2020 16:00 HİJ4, ÇİFTLİ KOLTUKLAR AİLELER İÇİN ,2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.08.2020 16:30 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.08.2020 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.08.2020 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 15.08.2020 19:30 vip , 2+1 225 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > GAZİANTEP 15.08.2020 19:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 225 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 15.08.2020 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 225 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Gaziantep Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Gaziantep Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Gaziantep Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Gaziantep Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Gaziantep Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Gaziantep Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis İzmir Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş İzmir Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman İzmir Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay İzmir Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Niğde Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Gaziantep Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Yeşil Erciş Seyahat 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kırşehir RH Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Nevşehir Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Yozgat Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kırıkkale RH Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Nevşehir Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Esenler Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Kırşehir Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Gaziantep Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Gaziantep Ben Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Ben Turizm 125 TL Bilet Al
Van Gaziantep Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Siirt Has 130 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur İzmir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmit İzmir Show Time Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al

GAZİANTEP İZMİR GÜZERGAHI

GAZİANTEP İZMİR YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin