Gaziantep - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Gaziantep Kayseri arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 11:00 Süha Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Metro Turizm, Lüks Kahramanmaraş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
336.53 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 22dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
7

GAZİANTEP KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > KAYSERİ > Çerkezköy 19.04.2021 11:00 A2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > KAYSERİ > YALOVA 19.04.2021 15:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > KAYSERİ 19.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş GAZİANTEP > KAYSERİ 19.04.2021 20:30 VİR 41, VİR 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > KAYSERİ 19.04.2021 22:00 CLASS, 2+2 60 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > GAZİANTEP > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 23:00 2*1, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 23:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Gaziantep Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Gaziantep Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Gaziantep Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Gaziantep Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Gaziantep Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Gaziantep Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Kayseri Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Kayseri Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Kayseri Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Kayseri Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Kayseri Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Kayseri Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP KAYSERİ GÜZERGAHI

GAZİANTEP KAYSERİ YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

23,5 km / 17 dakika: D835 yönünde devam edin

30,0 km / 23 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönündeki 1. çıkışa girin

5,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 boyunca ilerleyin D835 boyunca ilerleyin

63 m / 1 dakika: Recep Tayyip Erdoğan Blv. / D835 yönünde hafif sola dönün

3,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Doğu Çevre Yolu / D835 yönündeki 1. çıkışa girin D835 boyunca ilerleyin

76,3 km / 1 saat 3 dakika: Döner kavşaktan Batı Çevre Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

34,6 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

56,8 km / 38 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D815 yönünde devam edin D815 boyunca ilerleyin

83,9 km / 57 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin