Gaziantep - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Gaziantep Konya arası en yakın sefer 15 Mayıs 2021 Saat 16:29 Star Diyarbakır aracıdır. 1+1M olan bu araç tahmini olarak 16:29 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Mardin Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
560.32 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 16dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
10

GAZİANTEP KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > Kuşadası 15.05.2021 16:29 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 15.05.2021 17:15 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 15.05.2021 18:30 HIJ1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 15.05.2021 21:00 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 15.05.2021 21:45 1+1t, 1+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 15.05.2021 21:59 HIJ1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 15.05.2021 22:15 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > GAZİANTEP > KONYA > ANTALYA 15.05.2021 23:25 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > KONYA > ANTALYA 15.05.2021 23:59 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > KONYA 15.05.2021 23:59 1+1B, 1+1 90 TL Bilet Al

KONYA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.05.2021 20:30 1+1M, 1+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > KONYA > GAZİANTEP > Silopi 15.05.2021 21:30 ved1, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > GAZİANTEP > BATMAN 15.05.2021 22:00 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.05.2021 23:00 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 15.05.2021 23:30 1+1M, 1+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > GAZİANTEP > Silopi 15.05.2021 23:59 HİJ3, 1+1 200 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Gaziantep Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Gaziantep Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Gaziantep Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Gaziantep Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Gaziantep Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Gaziantep Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Konya Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Konya Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Konya Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

GAZİANTEP KONYA GÜZERGAHI

GAZİANTEP KONYA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz