Gaziantep - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Gaziantep Mersin arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 01:00 Siirt Petrol aracıdır. A1-2 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Seç Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
298.48 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 12dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
38

GAZİANTEP MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 01:00 A1-2, 1+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 01:15 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 02:00 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 02:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 02:29 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 02:45 2+1:, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > GAZİANTEP > MERSİN > KARAMAN 02.03.2021 03:00 HK38, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 03:00 HK47, 2+1 45 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 03:30 2+1S, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 04:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 04:00 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 06:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 07:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 08:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 09:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 09:15 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 10:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 11:00 vip , 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 13:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 13:15 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 14:30 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > GAZİANTEP > MERSİN > KONYA 02.03.2021 14:30 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 14:45 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 15:15 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 15:15 f3, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) 02.03.2021 16:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > MERSİN > Finike 02.03.2021 18:15 HES+, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 18:29 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 18:30 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 19:14 X+8, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) > ANTALYA 02.03.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > MERSİN > Kumluca 02.03.2021 21:00 2+1S, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > MERSİN 02.03.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > MERSİN > ANTALYA 02.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 45 TL Bilet Al

MERSİN GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 02.03.2021 02:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 03:16 Nİ, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 02.03.2021 04:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Finike > MERSİN > GAZİANTEP > Silopi 02.03.2021 07:30 HES+, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 07:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > GAZİANTEP 02.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > Dargeçit 02.03.2021 09:00 2+1:, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 02.03.2021 10:00 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 02.03.2021 10:00 Y1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 02.03.2021 10:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 02.03.2021 11:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 02.03.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > IĞDIR 02.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > IĞDIR 02.03.2021 12:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 02.03.2021 12:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 02.03.2021 13:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 02.03.2021 14:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > VAN 02.03.2021 14:00 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > GAZİANTEP > IĞDIR 02.03.2021 15:01 h2 1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 02.03.2021 15:30 vip , 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 02.03.2021 15:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > VAN 02.03.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > GAZİANTEP 02.03.2021 17:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > GAZİANTEP 02.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 02.03.2021 17:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 60 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > GAZİANTEP > Hizan 02.03.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > GAZİANTEP > SİİRT 02.03.2021 18:30 1++2, 1+1 40 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 19:29 TR40, 2+1 35 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 19:30 T1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > VAN 02.03.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP > SİİRT 02.03.2021 20:00 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > GAZİANTEP > Midyat 02.03.2021 20:25 f3, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > GAZİANTEP > BATMAN 02.03.2021 21:00 VH, 2+1 35 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > MERSİN > GAZİANTEP > Ergani 02.03.2021 22:30 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP > VAN 02.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 55 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 02.03.2021 23:30 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:57 X+8, 2+1 50 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Gaziantep Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Gaziantep Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Gaziantep Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Gaziantep Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Gaziantep Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Gaziantep Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Mersin Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Mersin Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Mersin Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Mersin Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP MERSİN GÜZERGAHI

GAZİANTEP MERSİN YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girmek için tam sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,9 km / 3 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin D400 boyunca ilerleyin

4,4 km / 3 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D400 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D835 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde sağa dönün Paralı yol

232 km / 2 saat 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin