Gaziantep - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Gaziantep - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Gaziantep Şanlıurfa arası en yakın sefer 19 Ekim 2021 Saat 02:00 Özlem Batman Turizm aracıdır. AİLE 41 (B olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Gaziantep şehrinden kalkacaktır. Gaziantep ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Gaziantep Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
149.91 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 41dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
54

GAZİANTEP ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özlem Batman Turizm Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 02:00 AİLE 41 (B, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.10.2021 02:29 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 02:59 TRVG, TRAVEG 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Martur BURSA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > Midyat 19.10.2021 03:00 T1+2, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 03:30 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 03:45 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Lider Anadolu Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 04:00 2+2 46 Kiş, 2+2 40 TL Bilet Al
Midyat Martur İZMİR > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > Midyat 19.10.2021 04:00 2+1Z, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm SAMSUN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 04:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 04:45 tou1, 2+1 40 TL Bilet Al
Midyat Martur İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > Midyat 19.10.2021 04:55 2+1A, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 06:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 06:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 06:45 55'LİK TAM, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 07:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 07:00 ÖZLEM DİYA, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 07:14 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 07:51 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 08:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 08:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 09:00 72aav, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 09:30 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 09:45 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 11:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > Hopa 19.10.2021 11:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 11:59 2+1 P 41 K, 2+1 40 TL Bilet Al
Midyat Martur ANTALYA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > Midyat 19.10.2021 12:00 2+1A, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > BATMAN 19.10.2021 12:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 12:46 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.10.2021 13:29 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.10.2021 13:30 2+11, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 14:15 N2+1, 2+1 NEOPLAN STARLINER ,2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.10.2021 14:45 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 14:50 2+1 P 41 K, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 15:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > ARDAHAN 19.10.2021 16:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 16:15 tou1, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.10.2021 16:30 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > ARDAHAN 19.10.2021 16:30 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.10.2021 17:00 2+11, 2+1 40 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat HATAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > VAN 19.10.2021 17:30 1+2T, Travego 1+2 kısa 38 kişilik ,2+1 130 TL Bilet Al
Metatur Turizm YOZGAT > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 17:30 TOUR, 2+2 35 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 17:30 2+1. 40 Ki, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Anadolu Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 19.10.2021 18:00 2+2 46 Kiş, 2+2 40 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 18:15 1+2, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.10.2021 18:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > VAN 19.10.2021 18:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Turhal > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 19:30 1+2, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.10.2021 19:30 38, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 20:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 22:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Martur HATAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > Midyat 19.10.2021 23:45 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 19.10.2021 23:59 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Gaziantep Otogarı > Şanlıurfa Otogarı 20.10.2021 02:00 AİLE 41 (B, 2+1 40 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Gaziantep Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Gaziantep Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Gaziantep Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Gaziantep Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Gaziantep Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Gaziantep Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al

GAZİANTEP KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kilis Şanlıurfa Uzaklık: 562.63 km / Süre: 00:58 Bilet Al
Gaziantep - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Gaziantep - Adıyaman Şanlıurfa Uzaklık: 1,522.49 km / Süre: 02:10 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Şanlıurfa Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Gaziantep - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP ŞANLIURFA GÜZERGAHI

GAZİANTEP ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,6 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünden Kep Kep Sk. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

55 m / 1 dakika: Nizip Cd. yönünde hafif sağa yönelin

1,3 km / 3 dakika: Nizip Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 girin

0,5 km / 1 dakika: Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,6 km / 2 dakika: Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönündeki rampaya girin Kısmen paralı yol

112 km / 1 saat 4 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz