Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 145 TL olduğu Giresun Düzce arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 13:45 Kaptanoğlu Seyahat aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 13:45 civarı Giresun şehrinden kalkacaktır. Giresun ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Giresun Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Kaptanoğlu Seyahat, Lüks Gümüşhane firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
727.63 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 46dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
17

GİRESUN DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 13:45 A2+1, 2+1 145 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 14:30 Y2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > GİRESUN > DÜZCE > Kapaklı 05.07.2021 15:45 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > DÜZCE > BURSA 05.07.2021 16:30 TV40, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > DÜZCE 05.07.2021 17:00 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al
Sakarya VIB GİRESUN > DÜZCE 05.07.2021 17:30 TR38, 171 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Yağlıdere > GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 17:45 T47, 2+2 145 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 18:00 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat GİRESUN > DÜZCE 05.07.2021 18:00 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 180 TL Bilet Al
Sakarya VIB GİRESUN > DÜZCE 05.07.2021 18:00 TR40 YENI, 2+1 171 TL Bilet Al
Düzce Güven GİRESUN > DÜZCE 05.07.2021 18:30 TO40, TO40 ,2+1 170 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 18:30 2+1-, 2+1 FERAH ,2+1 170 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > DÜZCE > BURSA 05.07.2021 19:00 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 20:00 TO41, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat GİRESUN > DÜZCE 05.07.2021 20:00 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > GİRESUN > DÜZCE > İSTANBUL 05.07.2021 21:00 Y2+1, 2+1 150 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Giresun Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Giresun Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Giresun Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Giresun Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Giresun Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Giresun Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

GİRESUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Düzce Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Giresun - Trabzon Düzce Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Giresun - Gümüşhane Düzce Uzaklık: 1,946.90 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Giresun - Samsun Düzce Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Giresun - Rize Düzce Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Giresun - Bayburt Düzce Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Giresun Kalkışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Giresun Varışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kastamonu Giresun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Giresun Fındıkkale Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Giresun Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Afyon Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

GİRESUN DÜZCE GÜZERGAHI

GİRESUN DÜZCE YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. yönünden Fevzi Paşa Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. sağa döner ve Fevzi Paşa Cd. başlar

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün

31 m / 1 dakika: Tabaklar Sk. yönünde sağa dönün

103 km / 1 saat 29 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Atatürk Blv. / D010 / E70 üzerine çıkın D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

11,4 km / 9 dakika: Atatürk Blv. / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

89,2 km / 52 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin