Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Giresun Eskişehir arası en yakın sefer 13 Ocak 2021 Saat 13:30 Lüks Gümüşhane aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Giresun şehrinden kalkacaktır. Giresun ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Giresun Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Lüks Gümüşhane, Fındıkkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
851.33 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 09dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

GİRESUN ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > GİRESUN > ESKİŞEHİR > BURSA 13.01.2021 13:30 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Sakarya VIB GİRESUN > ESKİŞEHİR 13.01.2021 15:15 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GÜMÜŞHANE > GİRESUN > ESKİŞEHİR > BURSA 13.01.2021 16:00 2+ 1, 2+1 139 TL Bilet Al
Sakarya VIB GİRESUN > ESKİŞEHİR 13.01.2021 19:00 MRT2+1 40, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > ESKİŞEHİR 13.01.2021 21:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR GİRESUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > GİRESUN 26.01.2021 13:00 MRT2+1 40, 2+2 130 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ESKİŞEHİR > GİRESUN 26.01.2021 13:30 KR11, KR11 ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > GİRESUN 26.01.2021 16:15 C.I.P SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > GİRESUN > GÜMÜŞHANE 26.01.2021 18:00 2+1B, 2+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB ESKİŞEHİR > GİRESUN 26.01.2021 20:30 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 130 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Giresun Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Giresun Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Giresun Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Giresun Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Giresun Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Giresun Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

GİRESUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Eskişehir Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Giresun - Trabzon Eskişehir Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Giresun - Gümüşhane Eskişehir Uzaklık: 1,946.90 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Giresun - Samsun Eskişehir Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Giresun - Rize Eskişehir Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Giresun - Bayburt Eskişehir Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Giresun Kalkışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Varışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kastamonu Giresun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Giresun Fındıkkale Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Giresun Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Afyon Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Eskişehir Öz Sivas Seyahat 120 TL Bilet Al

GİRESUN ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

GİRESUN ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. yönünden Fevzi Paşa Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. sağa döner ve Fevzi Paşa Cd. başlar

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün

31 m / 1 dakika: Tabaklar Sk. yönünde sağa dönün

103 km / 1 saat 29 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Atatürk Blv. / D010 / E70 üzerine çıkın D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

11,4 km / 9 dakika: Atatürk Blv. / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 çıkışına girin

81,2 km / 57 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

17,5 km / 11 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D785 yönünde devam edin D785 boyunca ilerleyin

28,0 km / 17 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D785 yönünde dümdüz ilerleyin D785 boyunca ilerleyin

43,7 km / 29 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 yönünde devam edin

12,2 km / 9 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 boyunca ilerlemek için düz devam edin D190 boyunca ilerleyin

47,4 km / 31 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu yönünde devam edin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

206 km / 2 saat 13 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün