Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 175 TL olduğu Giresun İstanbul arası en yakın sefer 03 Haziran 2020 Saat 08:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Giresun şehrinden kalkacaktır. Giresun ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Giresun İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
936.44 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 58dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
22

GİRESUN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm GİRESUN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 03.06.2020 08:30 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 13:45 1+1H, 1+1 220 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat GİRESUN > İSTANBUL (Esenler) 03.06.2020 14:45 KR11, KR11 ,2+1 250 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > GİRESUN > İSTANBUL > Kapaklı 03.06.2020 15:45 O23 , 1+1 280 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Dereli > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 16:00 1+1T, 1+1 249 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 16:30 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Sema Turizm Dereli > GİRESUN > İSTANBUL (Esenler) > Kapaklı 03.06.2020 16:30 T1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat GİRESUN > İSTANBUL (Esenler) 03.06.2020 16:45 KR11, KR11 ,2+1 250 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Tirebolu > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 17:30 1+1H, 1+1 175 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 18:00 O23 , 1+1 280 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 18:00 3725, 37 KİŞİLİK 2+1 7-6 ,1+1 230 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat GİRESUN > İSTANBUL (Esenler) 03.06.2020 18:15 TRV7, TRV7 ,2+2 250 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 18:30 1+1T, 1+1 249 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 03.06.2020 18:30 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 18:30 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Sema Turizm Keşap > GİRESUN > İSTANBUL (Esenler) 03.06.2020 18:30 T1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz BATUM > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 19:30 ++1, 1+1 250 TL Bilet Al
Süzer Seyahat Of > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 19:30 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 20:00 0O27, 1+1 280 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 03.06.2020 21:00 CLASS, 2+2 250 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > GİRESUN > İSTANBUL 03.06.2020 21:30 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 03.06.2020 22:36 CLASS, 2+2 250 TL Bilet Al

İSTANBUL GİRESUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat Sefaköy(Esenler) > GİRESUN 03.06.2020 11:00 KR11, KR11 ,2+1 330 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat Sefaköy(Esenler) > GİRESUN 03.06.2020 12:30 TRV7, TRV7 ,2+2 330 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GİRESUN 03.06.2020 13:00 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İSTANBUL > GİRESUN > RİZE 03.06.2020 13:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GİRESUN 03.06.2020 13:20 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > GİRESUN > Üçtepe (Kozbükü) 03.06.2020 14:00 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GİRESUN 03.06.2020 14:00 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GİRESUN 03.06.2020 14:20 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > GİRESUN > Üçtepe (Kozbükü) 03.06.2020 14:30 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > Alibeyköy > GİRESUN > Üçtepe (Kozbükü) 03.06.2020 15:00 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz Aksaray (ist) > GİRESUN > Hopa 03.06.2020 15:00 ++1, 1+1 280 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > GİRESUN > TRABZON 03.06.2020 15:30 O23 , 1+1 280 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > GİRESUN > TRABZON 03.06.2020 15:45 O23 , 1+1 280 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İSTANBUL > GİRESUN > RİZE 03.06.2020 16:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > GİRESUN > Dereli 03.06.2020 17:00 1+1T, 1+1 300 TL Bilet Al
Sema Turizm İSTANBUL (Esenler) > GİRESUN > Bulancak 03.06.2020 17:00 T1+1, 1+1 275 TL Bilet Al
Sema Turizm Alibeyköy > GİRESUN > Bulancak 03.06.2020 17:30 T1+1, 1+1 275 TL Bilet Al
Süzer Seyahat İSTANBUL > GİRESUN > Of 03.06.2020 17:30 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Süzer Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > GİRESUN > Of 03.06.2020 17:45 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > GİRESUN > Görele 03.06.2020 18:00 1+1T, 1+1 300 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > GİRESUN > TRABZON 03.06.2020 18:00 0O27, 1+1 280 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat İSTANBUL > Zeytinburnu > GİRESUN > Tirebolu 03.06.2020 18:00 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Sema Turizm İSTANBUL (Esenler) > GİRESUN 03.06.2020 18:00 T1+1, 1+1 275 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > GİRESUN > Görele 03.06.2020 18:01 1+1T, 1+1 300 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > GİRESUN > TRABZON 03.06.2020 18:15 0O27, 1+1 280 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GİRESUN 03.06.2020 18:30 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İSTANBUL > GİRESUN > RİZE 03.06.2020 18:30 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GİRESUN 03.06.2020 18:50 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > GİRESUN 03.06.2020 19:30 1+1T, 1+1 300 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GİRESUN 03.06.2020 19:30 SUIT, 2+1 275 TL Bilet Al
Sema Turizm İSTANBUL (Esenler) > GİRESUN 03.06.2020 19:30 XL1, 1+1 275 TL Bilet Al
Sema Turizm İSTANBUL (Esenler) > Alibeyköy > GİRESUN 03.06.2020 19:45 XL1, 1+1 275 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GİRESUN 03.06.2020 19:50 SUIT, 2+1 275 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat İSTANBUL > GİRESUN 03.06.2020 20:00 3725, 37 KİŞİLİK 2+1 7-6 ,1+1 275 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > GİRESUN 03.06.2020 20:20 3725, 37 KİŞİLİK 2+1 7-6 ,1+1 275 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > GİRESUN > TRABZON 03.06.2020 21:30 O23 , 1+1 280 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > Alibeyköy > GİRESUN > TRABZON 03.06.2020 21:45 O23 , 1+1 280 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GİRESUN 03.06.2020 22:30 SUIT, 2+1 275 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GİRESUN 03.06.2020 22:50 SUIT, 2+1 275 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Giresun Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Giresun Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Giresun Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Giresun Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Giresun Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Giresun Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

GİRESUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Giresun - Trabzon İstanbul Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Giresun - Gümüşhane İstanbul Uzaklık: 1,946.90 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Giresun - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Giresun - Rize İstanbul Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Giresun - Bayburt İstanbul Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Giresun Kalkışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Giresun Ordu Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Samsun Fındıkkale Turizm 101 TL Bilet Al
Giresun Trabzon Lüks Artvin Seyahat 120 TL Bilet Al
Giresun Sivas Bayburt Özlem Seyahat 120 TL Bilet Al
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Giresun Amasya Kanberoğlu Turizm 150 TL Bilet Al
Giresun Çorum Fındıkkale Turizm 155 TL Bilet Al
Giresun Tokat Kanberoğlu Turizm 160 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırklareli Metro Turizm 109 TL Bilet Al
İstanbul Kütahya Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Giresun Varışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Ordu Giresun Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Giresun Özgül Bafra Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Giresun Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Yalova Giresun Fındıkkale Turizm 140 TL Bilet Al
Erzurum Giresun Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Amasya Giresun Kanberoğlu Turizm 150 TL Bilet Al
Artvin Giresun Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Tokat Giresun Kanberoğlu Turizm 160 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Bursa İstanbul Alaşehir Sarıkız Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Kırklareli İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya İstanbul Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Zonguldak İstanbul Metro Turizm 140 TL Bilet Al

GİRESUN İSTANBUL GÜZERGAHI

GİRESUN İSTANBUL YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. yönünden Fevzi Paşa Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. sağa döner ve Fevzi Paşa Cd. başlar

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün

31 m / 1 dakika: Tabaklar Sk. yönünde sağa dönün

103 km / 1 saat 29 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Atatürk Blv. / D010 / E70 üzerine çıkın D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

11,4 km / 9 dakika: Atatürk Blv. / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Giresun Haberler
  • FİSKOBİRLİK in yatırımları devam ediyor

    FİSKOBİRLİK'in yatırımları devam ediyor Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar: 'Yaşanan kriz döneminde birçok büyük firmaların iflasını açıklayıp konkordato ilan ederken, FİSKOBİRLİK yatırımlarına devam ederek, istihdam artırdı' Fındık Tarım...

  • Son dakika haberi... FİSKOBİRLİK in yatırımları devam ...

    Son dakika gelişmesine göre Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, yaşanan kriz döneminde birçok büyük firma iflasını açıklayıp konkordato ilan ederken FİSKOBİRLİK'in yatırımlarına devam ederek, istihdam artırdıklarını kaydetti.

  • Giresun doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini bekliyor

    Giresun'da turizm değerlendirme toplantısı yapıldı ve şehrin doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini ağırlamaya hazır olduğu bildirildi.

  • FİSKOBİRLİK in 2020 ciro hedefi 500 milyon lira

    Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, 2020 yılında 500 milyon lira ciro hedeflerinin olduğunu söyledi.

  • Giresun yeni dönemde turistleri ağırlamaya hazır

    Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, kentin doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini beklediğini söyledi.

İstanbul Haberler
  • Evliyken Ece Erken le aşk yaşayan iş adamı Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ...

    Sunucu ve oyuncu Ece Erken ile yaşadığı aşkla gündeme gelen iş adamı Şafak Mahmutyazıcıoğlu, eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'ndan tek celsede boşandı. Ece Erken, iki çocuk babası iş adamı ile yaşadığı aşk tepki çekince sunuculuğunu yaptığı programdan istifa edip ilişkisini sonlandırmıştı.

  • İstanbul da toplu taşıma araçlarında ve duraklarda ...

    İstanbul'da toplu taşıma araçlarında ve duraklarda dikkat çeken yoğunluk 1 Haziran itibariyle normalleşmenin başlamasının ardından mesai saati bitiminde toplu taşıma ve bazı duraklarda dikkat çeken yoğunluklar oluştu.

  • 39 gün yoğun bakımda tedavi gördü, uyanınca kıymalı ...

    39 gün yoğun bakımda tedavi gördü, uyanınca 'kıymalı yumurta' istedi 39 gün sonra gözlerini açan Korona virüs hastası yaşadıklarını anlattı Korona virüse yakalandıktan sonra Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve 39 gün yoğun...

  • İstanbul toplu ulaşımında yeni normal döneme ilişkin ...

    İstanbul toplu ulaşımında yeni normal döneme ilişkin yeni kararlar -Ayakta yolcu taşıyan otobüs, metrobüs araçlarında oturan yolcu sayısı kadar ve ayakta yolcu kapasitesinin üçte biri kadar yolcu alınmasına karar verildi -Metro ve raylı sistem araçlarında oturan koltukların tamamı ve ayakta...

  • Sağlık Bakanı Koca: "Yeni açılan İstanbul daki hastanelerimiz ...

    Sağlık Bakanı Koca: 'Yeni açılan İstanbul'daki hastanelerimiz için 3 bine yakın ilave personel alımı söz konusu olacak.