Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 95 TL olduğu Giresun Kayseri arası en yakın sefer 13 Ocak 2021 Saat 15:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ38 olan bu araç tahmini olarak 15:00 civarı Giresun şehrinden kalkacaktır. Giresun ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Giresun Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
486.36 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 52dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

GİRESUN KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > KAYSERİ > ADANA 13.01.2021 15:00 ÇÇ38, Travego ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > GİRESUN > KAYSERİ > HATAY 13.01.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > GİRESUN > KAYSERİ > HATAY 13.01.2021 17:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > KAYSERİ 13.01.2021 18:15 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > GİRESUN > KAYSERİ > OSMANİYE 13.01.2021 20:00 1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > KAYSERİ 13.01.2021 20:15 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Giresun Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Giresun Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Giresun Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Giresun Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Giresun Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Giresun Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

GİRESUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Kayseri Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Giresun - Trabzon Kayseri Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Giresun - Gümüşhane Kayseri Uzaklık: 1,946.90 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Giresun - Samsun Kayseri Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Giresun - Rize Kayseri Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Giresun - Bayburt Kayseri Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Giresun Kalkışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Giresun Varışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kastamonu Giresun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Giresun Fındıkkale Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Giresun Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Afyon Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Giresun Kayseri Otobüs Firmaları

GİRESUN KAYSERİ GÜZERGAHI

GİRESUN KAYSERİ YOL TARİFİ

8 m / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. yönünden Fevzi Paşa Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 2 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Fevzi Paşa Cd. üzerine çıkın

0,6 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün

63 m / 1 dakika: Kardeş Şehir Sagae Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon / Keşap yönündeki rampaya doğru sağa dönün

3,2 km / 2 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D010 / E70 girin

34,9 km / 39 dakika: D865 yönünde sağa dönün

11,1 km / 13 dakika: Sola dönün

4,7 km / 7 dakika: Sola dönün

5,8 km / 8 dakika: Sola dönün

4,7 km / 6 dakika: Uzundere Köyü Yolu yönünde devam edin

84,2 km / 1 saat 21 dakika: Giresun Şebinkarahisar Yolu / D865 yönünde hafif sola dönün D865 boyunca ilerleyin

2,5 km / 2 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sağa dönün

51 m / 1 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

14,6 km / 13 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin

56,2 km / 46 dakika: Zara Suşehri Yolu / D865 yönünde sağa dönün

68,6 km / 47 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Sivas Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Sivas Blv. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

6,3 km / 12 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin