Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Giresun Ordu arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 13:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. TO41 olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Giresun şehrinden kalkacaktır. Giresun ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Giresun Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
121.46 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 16dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
9

GİRESUN ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > ORDU > Alanya 13.04.2021 13:00 TO41, 2+1 45 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > ORDU > GAZİANTEP 13.04.2021 14:00 TO41, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > ORDU > İZMİR 13.04.2021 14:30 TV40, 2+1 45 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > ORDU > ADANA 13.04.2021 15:00 T38, 2+2 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > GİRESUN > ORDU > Kapaklı 13.04.2021 15:45 0607, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > ORDU > BURSA 13.04.2021 16:30 TV40, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > GİRESUN > ORDU > HATAY 13.04.2021 17:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+1 35 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > GİRESUN > ORDU > HATAY 13.04.2021 17:30 0607, 2+1 45 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > ORDU > ANKARA 13.04.2021 22:30 TO41, 2+1 50 TL Bilet Al

ORDU GİRESUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ORDU > GİRESUN 23.04.2021 09:15 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > GİRESUN 23.04.2021 12:45 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > ORDU > GİRESUN > VAN 23.04.2021 17:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > GİRESUN 23.04.2021 18:30 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Bafra > ORDU > GİRESUN > IĞDIR 23.04.2021 18:45 TO44, 2+1 50 TL Bilet Al

ORDU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Ordu Giresun Uzaklık: 1,283.02 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Samsun - Ordu Giresun Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Amasya - Ordu Giresun Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Sivas - Ordu Giresun Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Trabzon - Ordu Giresun Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Çorum - Ordu Giresun Uzaklık: 2,788.57 km / Süre: 04:27 Bilet Al

GİRESUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Trabzon Ordu Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Giresun - Gümüşhane Ordu Uzaklık: 1,946.90 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Giresun - Samsun Ordu Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Giresun - Rize Ordu Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Giresun - Bayburt Ordu Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Giresun - Tokat Ordu Uzaklık: 2,611.65 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Giresun Kalkışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Varışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kastamonu Giresun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Giresun Fındıkkale Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Giresun Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Afyon Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al

GİRESUN ORDU GÜZERGAHI

GİRESUN ORDU YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. yönünden Fevzi Paşa Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. sağa döner ve Fevzi Paşa Cd. başlar

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün

31 m / 1 dakika: Tabaklar Sk. yönünde sağa dönün

82,0 km / 1 saat 9 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Atatürk Blv. / D010 / E70 üzerine çıkın D010/E70 boyunca ilerleyin

69 m / 1 dakika: Reşadiye Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Reşadiye Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 1 dakika: Aybastı Karakolu Cd. yönünde devam edin

9,4 km / 10 dakika: Çamaş Fatsa Yolu yönünde devam edin

10,3 km / 12 dakika: Çatalpınar Fatsa Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çatalpınar Kabataş Yolu yönünde devam edin

1,5 km / 3 dakika: Sağa dönün

47 m / 1 dakika: Sağa dönün

2,4 km / 6 dakika: Sola dönün

4,1 km / 9 dakika: Hafif sola yönelin

3,1 km / 7 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,7 km / 6 dakika: Yeniköy Köyü Yolu üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Tam sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz