Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Tokat Belediyesi Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Tokat Belediyesi Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Giresun Tokat arası en yakın sefer 21 Eylül 2020 Saat 10:30 Tokat Yıldızı aracıdır. AİLE olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Giresun şehrinden kalkacaktır. Giresun ve Tokat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Giresun Tokat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Yıldızı, Kanberoğlu Turizm, Öz Elbistan firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
261.17 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 17dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
9

GİRESUN TOKAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Yıldızı TRABZON > GİRESUN > TOKAT > KAYSERİ 21.09.2020 10:30 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > GİRESUN > TOKAT > GAZİANTEP 21.09.2020 14:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elbistan Hopa > GİRESUN > TOKAT > GAZİANTEP 21.09.2020 14:00 34, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm GİRESUN > TOKAT > ŞANLIURFA 21.09.2020 15:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm GİRESUN > TOKAT 21.09.2020 15:30 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır GİRESUN > TOKAT > BATMAN 21.09.2020 16:00 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm GİRESUN > TOKAT > ELAZIĞ 21.09.2020 17:00 1+2Y, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Hopa > GİRESUN > TOKAT > MALATYA 21.09.2020 20:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Hopa > GİRESUN > TOKAT > KAYSERİ 21.09.2020 22:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 110 TL Bilet Al

TOKAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Giresun Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Amasya - Tokat Giresun Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Ordu - Tokat Giresun Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Çorum - Tokat Giresun Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Yozgat - Tokat Giresun Uzaklık: 2,229.65 km / Süre: 03:05 Bilet Al
Samsun - Tokat Giresun Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al

GİRESUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Tokat Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Giresun - Trabzon Tokat Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Giresun - Gümüşhane Tokat Uzaklık: 1,946.90 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Giresun - Samsun Tokat Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Giresun - Rize Tokat Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Giresun - Bayburt Tokat Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Giresun Kalkışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Giresun Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Tokat Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Ardahan Özlem Ardahan 120 TL Bilet Al
Tokat Kalkışlı En Ucuz Tokat Biletleri
Tokat Erzincan Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Sinop Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Adana Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Tokat Kahramanmaraş Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Tokat Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Tokat Elazığ Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Tokat Erzurum Elçi Vanyolu Seyahat 110 TL Bilet Al
Giresun Varışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Yozgat Giresun Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ağrı Giresun Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Giresun Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Karabük Giresun Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Artvin Giresun Lüks Artvin Seyahat 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Giresun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kastamonu Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Tokat Varışlı En Ucuz Tokat Biletleri
Erzurum Tokat Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Tokat Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Erzincan Tokat Yeni Barış Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Tokat Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Elazığ Tokat Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Mersin Tokat Öz Sivas Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Tokat Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al

GİRESUN TOKAT GÜZERGAHI

GİRESUN TOKAT YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. yönünden Fevzi Paşa Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. sağa döner ve Fevzi Paşa Cd. başlar

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün

31 m / 1 dakika: Tabaklar Sk. yönünde sağa dönün

103 km / 1 saat 29 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Atatürk Blv. / D010 / E70 üzerine çıkın D010/E70 boyunca ilerleyin

4,7 km / 3 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

127 km / 2 saat 10 dakika: Niksar Cd. / D850 girmek için hafif sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

15,7 km / 10 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sağa dönün

2,6 km / 5 dakika: Sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Yelpe Köyü Yolu yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Sola dönün

2,5 km / 10 dakika: Sağa dönün