Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Giresun Trabzon arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 05:30 Kanberoğlu Turizm aracıdır. TO41 olan bu araç tahmini olarak 05:30 civarı Giresun şehrinden kalkacaktır. Giresun ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Giresun Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ulusoy Derya, Kanberoğlu Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
130.00 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 45dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
23

GİRESUN TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Ereğli (Kdz) > GİRESUN > TRABZON > RİZE 05.07.2021 05:30 TO41, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 05:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 06:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 07:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 08:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > GİRESUN > TRABZON > RİZE 05.07.2021 09:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 09:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 10:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 11:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 12:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 13:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 14:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 15:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 16:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm SAMSUN > GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 16:45 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 17:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 18:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > GİRESUN > TRABZON > VAN 05.07.2021 18:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 19:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Bafra > GİRESUN > TRABZON > IĞDIR 05.07.2021 20:00 TO44, 2+1 70 TL Bilet Al
Ulusoy Derya GİRESUN > TRABZON 05.07.2021 20:00 SLTN, 2+2 40 TL Bilet Al
Özlem Ardahan SAMSUN > GİRESUN > TRABZON > ARDAHAN 05.07.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Ereğli (Kdz) > GİRESUN > TRABZON > ERZURUM 05.07.2021 22:30 T38, 2+1 60 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Giresun Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Giresun Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Giresun Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Giresun Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Giresun Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Samsun - Trabzon Giresun Uzaklık: 3,248.79 km / Süre: 04:31 Bilet Al

GİRESUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Trabzon Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Giresun - Gümüşhane Trabzon Uzaklık: 1,946.90 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Giresun - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Giresun - Rize Trabzon Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Giresun - Bayburt Trabzon Uzaklık: 2,399.02 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Giresun - Tokat Trabzon Uzaklık: 2,611.65 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Giresun Kalkışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Giresun Varışlı En Ucuz Giresun Biletleri
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kastamonu Giresun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Giresun Fındıkkale Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Giresun Düzce Güven 115 TL Bilet Al
Afyon Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al

GİRESUN TRABZON GÜZERGAHI

GİRESUN TRABZON YOL TARİFİ

8 m / 1 dakika: Sokakbaşı Cd. yönünden Fevzi Paşa Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 2 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Fevzi Paşa Cd. üzerine çıkın

0,6 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün

63 m / 1 dakika: Kardeş Şehir Sagae Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon / Keşap yönündeki rampaya doğru sağa dönün

3,9 km / 3 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / D010 / E70 girin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

4,9 km / 3 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz