Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,156.71 KM
Yolculuk Süresi
14sa. 16dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Hakkari Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Hakkari Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Hakkari Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Hakkari Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Hakkari Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Hakkari Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

HAKKARİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Aksaray Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Hakkari - Şırnak Aksaray Uzaklık: 1,846.83 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Hakkari - Siirt Aksaray Uzaklık: 2,803.84 km / Süre: 05:23 Bilet Al
Hakkari - Bitlis Aksaray Uzaklık: 3,499.38 km / Süre: 04:36 Bilet Al
Hakkari - Batman Aksaray Uzaklık: 3,653.12 km / Süre: 06:11 Bilet Al
Hakkari - Muş Aksaray Uzaklık: 4,040.98 km / Süre: 05:19 Bilet Al
Hakkari Kalkışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Hakkari Muş Akpolat Turizm 100 TL Bilet Al
Hakkari Van Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Hakkari Şırnak Hakkari Seyahat 70 TL Bilet Al
Hakkari Bitlis Akpolat Turizm 85 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Hakkari Varışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Muş Hakkari Akpolat Turizm 120 TL Bilet Al
Van Hakkari Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

HAKKARİ AKSARAY GÜZERGAHI

HAKKARİ AKSARAY YOL TARİFİ

8,9 km / 19 dakika: Oğul Köyü Yolu yönünden kuzey yönünde ilerleyin

81,7 km / 1 saat 23 dakika: Şırnak Hakkari Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

87,7 km / 1 saat 45 dakika: D400 hafif sola döner ve D400 başlar

4,4 km / 5 dakika: Sola dönün

43,1 km / 43 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

54 m / 1 dakika: Şırnak Cd. / D400 yönünde sola dönün

1,8 km / 3 dakika: Silopi Cd. / D430 yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Mardin Şırnak Yolu / E90 yönünde sağa dönün

95,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 2. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

201 km / 2 saat 15 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 1. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin