Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,706.99 KM
Yolculuk Süresi
20sa. 36dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Hakkari Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Hakkari Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Hakkari Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Hakkari Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Hakkari Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Hakkari Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

HAKKARİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Bursa Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Hakkari - Şırnak Bursa Uzaklık: 1,846.83 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Hakkari - Siirt Bursa Uzaklık: 2,803.84 km / Süre: 05:23 Bilet Al
Hakkari - Bitlis Bursa Uzaklık: 3,499.38 km / Süre: 04:36 Bilet Al
Hakkari - Batman Bursa Uzaklık: 3,653.12 km / Süre: 06:11 Bilet Al
Hakkari - Muş Bursa Uzaklık: 4,040.98 km / Süre: 05:19 Bilet Al
Hakkari Kalkışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Hakkari Muş Akpolat Turizm 100 TL Bilet Al
Hakkari Van Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Hakkari Şırnak Hakkari Seyahat 70 TL Bilet Al
Hakkari Bitlis Akpolat Turizm 85 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Hakkari Varışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Muş Hakkari Akpolat Turizm 120 TL Bilet Al
Van Hakkari Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

HAKKARİ BURSA GÜZERGAHI

HAKKARİ BURSA YOL TARİFİ

8,9 km / 19 dakika: Oğul Köyü Yolu yönünden kuzey yönünde ilerleyin

81,7 km / 1 saat 23 dakika: Şırnak Hakkari Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

87,7 km / 1 saat 45 dakika: D400 hafif sola döner ve D400 başlar

4,4 km / 5 dakika: Sola dönün

43,1 km / 43 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

54 m / 1 dakika: Şırnak Cd. / D400 yönünde sola dönün

1,8 km / 3 dakika: Silopi Cd. / D430 yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Mardin Şırnak Yolu / E90 yönünde sağa dönün

95,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 2. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

201 km / 2 saat 15 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 1. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 16 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz