Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,026.17 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 31dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Hakkari Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Hakkari Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Hakkari Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Hakkari Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Hakkari Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Hakkari Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

HAKKARİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Kayseri Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Hakkari - Şırnak Kayseri Uzaklık: 1,846.83 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Hakkari - Siirt Kayseri Uzaklık: 2,803.84 km / Süre: 05:23 Bilet Al
Hakkari - Bitlis Kayseri Uzaklık: 3,499.38 km / Süre: 04:36 Bilet Al
Hakkari - Batman Kayseri Uzaklık: 3,653.12 km / Süre: 06:11 Bilet Al
Hakkari - Muş Kayseri Uzaklık: 4,040.98 km / Süre: 05:19 Bilet Al
Hakkari Kalkışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Hakkari Muş Akpolat Turizm 100 TL Bilet Al
Hakkari Van Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Hakkari Şırnak Hakkari Seyahat 70 TL Bilet Al
Hakkari Bitlis Akpolat Turizm 85 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Hakkari Varışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Muş Hakkari Akpolat Turizm 120 TL Bilet Al
Van Hakkari Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

HAKKARİ KAYSERİ GÜZERGAHI

HAKKARİ KAYSERİ YOL TARİFİ

8,9 km / 19 dakika: Oğul Köyü Yolu yönünden kuzey yönünde ilerleyin

81,7 km / 1 saat 23 dakika: Şırnak Hakkari Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

87,7 km / 1 saat 45 dakika: D400 hafif sola döner ve D400 başlar

4,4 km / 5 dakika: Sola dönün

43,1 km / 43 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

54 m / 1 dakika: Şırnak Cd. / D400 yönünde sola dönün

1,8 km / 3 dakika: Silopi Cd. / D430 yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Mardin Şırnak Yolu / E90 yönünde sağa dönün

95,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 2. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

201 km / 2 saat 15 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 1. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

112 km / 1 saat 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

42 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin

30,0 km / 23 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönündeki 2. çıkışa girin

5,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 boyunca ilerleyin D835 boyunca ilerleyin

63 m / 1 dakika: Recep Tayyip Erdoğan Blv. / D835 yönünde hafif sola dönün

3,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Doğu Çevre Yolu / D835 yönündeki 1. çıkışa girin D835 boyunca ilerleyin

76,3 km / 1 saat 3 dakika: Döner kavşaktan Batı Çevre Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

34,6 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

56,8 km / 38 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D815 yönünde devam edin D815 boyunca ilerleyin

83,9 km / 57 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin