Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hakkari Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,081.17 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 24dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Hakkari Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Hakkari Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Hakkari Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Hakkari Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Hakkari Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Hakkari Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

HAKKARİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Niğde Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Hakkari - Şırnak Niğde Uzaklık: 1,846.83 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Hakkari - Siirt Niğde Uzaklık: 2,803.84 km / Süre: 05:23 Bilet Al
Hakkari - Bitlis Niğde Uzaklık: 3,499.38 km / Süre: 04:36 Bilet Al
Hakkari - Batman Niğde Uzaklık: 3,653.12 km / Süre: 06:11 Bilet Al
Hakkari - Muş Niğde Uzaklık: 4,040.98 km / Süre: 05:19 Bilet Al
Hakkari Kalkışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Hakkari Muş Akpolat Turizm 100 TL Bilet Al
Hakkari Van Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Hakkari Şırnak Hakkari Seyahat 70 TL Bilet Al
Hakkari Bitlis Akpolat Turizm 85 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Hakkari Varışlı En Ucuz Hakkari Biletleri
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Muş Hakkari Akpolat Turizm 120 TL Bilet Al
Van Hakkari Hakkari Seyahat 60 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

HAKKARİ NİĞDE GÜZERGAHI

HAKKARİ NİĞDE YOL TARİFİ

8,9 km / 19 dakika: Oğul Köyü Yolu yönünden kuzey yönünde ilerleyin

81,7 km / 1 saat 23 dakika: Şırnak Hakkari Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

87,7 km / 1 saat 45 dakika: D400 hafif sola döner ve D400 başlar

4,4 km / 5 dakika: Sola dönün

43,1 km / 43 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sola dönün D400 boyunca ilerleyin

54 m / 1 dakika: Şırnak Cd. / D400 yönünde sola dönün

1,8 km / 3 dakika: Silopi Cd. / D430 yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Mardin Şırnak Yolu / E90 yönünde sağa dönün

95,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 2. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

201 km / 2 saat 15 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 1. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

40,7 km / 24 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Niğde Güney Otoyolu çıkışına girin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Niğde Güney Otoyolu yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aydınlık Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aydınlık Cd. boyunca ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin