Hatay Otogarı - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Hatay Aksaray arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 08:30 Has Turizm A.Ş. aracıdır. T1-1 olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Jet Turizm, Gökbey Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
429.96 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 56dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
19

HATAY AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 19.05.2021 08:30 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA 19.05.2021 08:30 JET1, 1+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 19.05.2021 10:30 SETR, Setra S416 HDH ,1+1 200 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > TEKİRDAĞ 19.05.2021 13:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 130 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 19.05.2021 14:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,1+1 200 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 19.05.2021 14:30 izmr, 1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > EDİRNE 19.05.2021 15:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 19.05.2021 16:30 1+se, 1+1 200 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > YALOVA 19.05.2021 16:45 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > BALIKESİR 19.05.2021 17:30 41TE, 1+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 19.05.2021 18:30 44TE, 1+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > KASTAMONU 19.05.2021 20:00 T2*1, 1+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > KASTAMONU 19.05.2021 20:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > KASTAMONU 19.05.2021 20:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > Alaplı 19.05.2021 21:00 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 130 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > AKSARAY > ANKARA 19.05.2021 22:00 izmr, 1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 19.05.2021 22:30 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA 19.05.2021 22:30 JET1, 1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 19.05.2021 23:00 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 130 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Hatay Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Hatay Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Hatay Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Hatay Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Hatay Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Hatay Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Aksaray Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Aksaray Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Aksaray Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Mersin Aksaray Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

HATAY AKSARAY GÜZERGAHI

HATAY AKSARAY YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

44 m / 1 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 konumunda sola dönün

8,9 km / 7 dakika: Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönünde devam edin

82 m / 1 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa yönelin

21,2 km / 20 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa dönün Hatay İskenderun Yolu/D817 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E91 yönünde hafif sağa dönün

65 m / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 devam edin

59,2 km / 35 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

17,4 km / 10 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Paralı yol

90,4 km / 54 dakika: E90 girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin