Hatay Otogarı - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Hatay Ankara arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 08:30 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TS32 olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Gökbey Seyahat, Jet Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
658.06 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 23dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
25

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

HATAY ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA 03.03.2021 08:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA 03.03.2021 08:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA 03.03.2021 10:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA 03.03.2021 10:30 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > TEKİRDAĞ 03.03.2021 13:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA > İSTANBUL 03.03.2021 14:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA > İSTANBUL 03.03.2021 14:30 erco, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > EDİRNE 03.03.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ANKARA > İSTANBUL 03.03.2021 16:30 stra, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > YALOVA 03.03.2021 16:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ANKARA 03.03.2021 17:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA > BALIKESİR 03.03.2021 17:30 1+2Z, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ANKARA > İSTANBUL 03.03.2021 18:00 AEV, AEV ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ANKARA 03.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > ANKARA > İSTANBUL 03.03.2021 19:02 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA > İSTANBUL 03.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > KASTAMONU 03.03.2021 20:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA 03.03.2021 21:00 T2.1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > Alaplı 03.03.2021 21:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA 03.03.2021 21:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat HATAY > ANKARA 03.03.2021 22:00 ooo7, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA 03.03.2021 22:30 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA 03.03.2021 22:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA 03.03.2021 22:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA 03.03.2021 23:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al

ANKARA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 03.03.2021 02:30 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > HATAY 03.03.2021 02:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > HATAY 03.03.2021 10:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > HATAY 03.03.2021 11:00 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ANKARA > HATAY 03.03.2021 11:30 ooo7, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > HATAY 03.03.2021 12:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > HATAY 03.03.2021 14:30 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > HATAY 03.03.2021 14:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > HATAY 03.03.2021 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ANKARA > HATAY 03.03.2021 20:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > HATAY 03.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 03.03.2021 21:30 erco, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > HATAY 03.03.2021 22:30 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > HATAY 03.03.2021 22:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > HATAY 03.03.2021 22:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 03.03.2021 23:00 T2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > ANKARA > HATAY 03.03.2021 23:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > HATAY 03.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ANKARA > HATAY 03.03.2021 23:30 1+2C, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > ANKARA > HATAY 03.03.2021 23:45 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > HATAY 03.03.2021 23:59 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Hatay Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Hatay Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Hatay Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Hatay Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Hatay Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Hatay Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Ankara Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Ankara Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Mersin Ankara Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

HATAY ANKARA GÜZERGAHI

HATAY ANKARA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

44 m / 1 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 konumunda sola dönün

8,9 km / 7 dakika: Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönünde devam edin

82 m / 1 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa yönelin

21,2 km / 20 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa dönün Hatay İskenderun Yolu/D817 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E91 yönünde hafif sağa dönün

65 m / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 devam edin

59,2 km / 35 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

17,4 km / 10 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Paralı yol

90,4 km / 54 dakika: E90 girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz