Hatay Otogarı - Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Hatay Antalya arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 09:30 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 1-1- olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Vip Lüks Adana, Hatay Öztur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
779.22 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 39dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
10

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

HATAY ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ANTALYA 25.02.2021 09:30 1-1-, 2+2 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ANTALYA > Fethiye 25.02.2021 14:00 1-1-, 2+2 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ANTALYA > ISPARTA 25.02.2021 16:30 1+1_, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ANTALYA > ISPARTA 25.02.2021 17:00 X+NY, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > ANTALYA > Kumluca 25.02.2021 17:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 120 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm HATAY > ANTALYA 25.02.2021 18:00 HJ46, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANTALYA > Finike 25.02.2021 18:00 AFZN, 2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ANTALYA > Kemer 25.02.2021 18:30 1+1_, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANTALYA > Finike 25.02.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANTALYA > Kumluca 25.02.2021 19:30 T2.1, 2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > HATAY 25.02.2021 07:30 1-1-, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > HATAY 25.02.2021 17:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > ANTALYA > HATAY 25.02.2021 17:30 1+1`, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm Kumluca > ANTALYA > HATAY 25.02.2021 17:30 C1+1, TR47 C1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm ANTALYA > HATAY 25.02.2021 18:00 T/17, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Kumluca > ANTALYA > HATAY 25.02.2021 18:30 R2+1, 31 ADH 411 ,2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > ANTALYA > HATAY 25.02.2021 19:00 1-1-, 2+2 120 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > ANTALYA > HATAY 25.02.2021 19:00 EL07, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Finike > ANTALYA > HATAY 25.02.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > ANTALYA > HATAY 25.02.2021 21:00 1+1_, 2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Hatay Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Hatay Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Hatay Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Hatay Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Hatay Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Hatay Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Antalya Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Antalya Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Antalya Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Antalya Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Antalya Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Mersin Antalya Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

HATAY ANTALYA GÜZERGAHI

HATAY ANTALYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

44 m / 1 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 konumunda sola dönün

8,9 km / 7 dakika: Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönünde devam edin

82 m / 1 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa yönelin

21,2 km / 20 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa dönün Hatay İskenderun Yolu/D817 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E91 yönünde hafif sağa dönün

65 m / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 devam edin

59,2 km / 35 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

17,4 km / 10 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Paralı yol

90,4 km / 54 dakika: E90 girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

4,2 km / 6 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

3,3 km / 4 dakika: Yeni Çevre Yolu yönünde sola dönün

80,5 km / 56 dakika: Üçgöz Cd. / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

85 m / 1 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa yönelin

3,6 km / 5 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

21,4 km / 15 dakika: Konya Yolu Cd. / D350 / D715 yönündeki rampaya girin D350/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mehmet Emin Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Atatürk Cd. yönünde sağa dönün

13,9 km / 11 dakika: Şht.Mehmet Ali Yaylalı Cd. yönünde devam edin

6,1 km / 5 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde devam edin

3,4 km / 3 dakika: Sağdan devam edin

17,2 km / 12 dakika: Konya Bozkır Yolu / D350 yönünde sola dönün

41,0 km / 33 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Bozkır Yolu / D350 boyunca ilerleyin D350 boyunca ilerleyin

12,6 km / 9 dakika: Sola dönün

6,2 km / 5 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

10,6 km / 9 dakika: Sağdan devam edin

0,1 km / 1 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

50 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

100 km / 1 saat 23 dakika: Konya Manavgat Yolu / D695 yönünde dümdüz ilerleyin D695 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Manavgat yönündeki rampaya girin

75,6 km / 1 saat 0 dakika: Konya Manavgat Yolu / Mersin - Antalya Yolu / D400 girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz