Hatay Otogarı - Eskişehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Eskişehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Hatay Eskişehir arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 17:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 17:00 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Has Turizm A.Ş., Jet Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
826.83 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 23dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
3

HATAY ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm HATAY > ESKİŞEHİR 16.06.2021 17:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 16.06.2021 17:30 P46, 2+1 250 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 16.06.2021 17:30 54-1, 2+1 250 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. BURSA > ESKİŞEHİR > HATAY 16.06.2021 18:00 P40, 2+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > HATAY 16.06.2021 19:45 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > HATAY 16.06.2021 20:00 44-1, 2+1 200 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > ESKİŞEHİR > HATAY 16.06.2021 22:30 P46, 2+1 250 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Hatay Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Hatay Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Hatay Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Hatay Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Hatay Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Hatay Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Eskişehir Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Eskişehir Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Eskişehir Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Eskişehir Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Eskişehir Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Mersin Eskişehir Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Hatay Eskişehir Otobüs Firmaları

HATAY ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

HATAY ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

44 m / 1 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 konumunda sola dönün

8,9 km / 7 dakika: Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönünde devam edin

82 m / 1 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa yönelin

21,2 km / 20 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa dönün Hatay İskenderun Yolu/D817 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E91 yönünde hafif sağa dönün

65 m / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 devam edin

59,2 km / 35 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

17,4 km / 10 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Paralı yol

90,4 km / 54 dakika: E90 girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

151 km / 1 saat 36 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün