Hatay Otogarı - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Hatay Kayseri arası en yakın sefer 19 Haziran 2021 Saat 10:00 Süha Turizm aracıdır. TR33 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Süha Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
407.35 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 17dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
7

HATAY KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm HATAY > KAYSERİ 19.06.2021 10:00 TR33, 2+1 125 TL Bilet Al
Süha Turizm HATAY > KAYSERİ 19.06.2021 12:00 T34, 2+1 125 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > RİZE 19.06.2021 14:30 P46, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > SİNOP 19.06.2021 17:45 P46, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > KAYSERİ 19.06.2021 18:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > KAYSERİ > TOKAT 19.06.2021 19:45 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > SAMSUN 19.06.2021 20:15 P46, 2+1 120 TL Bilet Al

KAYSERİ HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 01:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 03:00 P-54, 2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 03:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 10:00 TR33, 2+1 125 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 16:00 T34, 2+1 125 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 23:30 P46, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SAMSUN > KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 23:59 P46, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > KAYSERİ > HATAY 19.06.2021 23:59 MT38, 2+1 120 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Hatay Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Hatay Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Hatay Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Hatay Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Hatay Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Hatay Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Kayseri Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Kayseri Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Kayseri Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Kayseri Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Kayseri Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Mersin Kayseri Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

HATAY KAYSERİ GÜZERGAHI

HATAY KAYSERİ YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

1,6 km / 2 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 yönünde sağa dönün

50,7 km / 37 dakika: Gaziantep Antakya Yolu / Çevreyolu Cd. / D825 yönünde hafif sola dönün Gaziantep Antakya Yolu/D825 boyunca ilerleyin

1,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan D825 yönündeki 1. çıkışa girin

0,7 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

1,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve D825 boyunca ilerleyin

6,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Antakya Yolu / D825 yönündeki 1. çıkışa girin

4,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan D825 yönündeki 2. çıkışa girin

19,9 km / 13 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve D825 boyunca ilerleyin

42,5 km / 33 dakika: Döner kavşaktan Kahraman Maraş Blv. / Kahramanmaraş Osmaniye Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin Kahramanmaraş Osmaniye Yolu/D825 boyunca ilerleyin

5,0 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kahramanmaraş-Osmaniye Yolu / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Gazi Mustafa Kemal Blv. / D825 yönündeki 1. çıkışa girin

76,3 km / 1 saat 3 dakika: Döner kavşaktan Batı Çevre Yolu / D825 yönündeki 3. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

34,6 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

56,8 km / 38 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D815 yönünde devam edin D815 boyunca ilerleyin

83,9 km / 57 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin