Hatay Otogarı - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Hatay Konya arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 12:30 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TS32 olan bu araç tahmini olarak 12:30 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Hatay Nur Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
518.81 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 03dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
11

HATAY KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > ÇANAKKALE 03.03.2021 12:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > KONYA > ÇANAKKALE 03.03.2021 13:30 bilo, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > KONYA 03.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > Marmaris 03.03.2021 15:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > KONYA > İZMİR 03.03.2021 16:30 X+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > KONYA > BURSA 03.03.2021 17:00 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > Bodrum 03.03.2021 17:15 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > BALIKESİR 03.03.2021 17:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > İZMİR 03.03.2021 19:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > BURDUR 03.03.2021 19:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA 03.03.2021 23:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al

KONYA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > KONYA > HATAY 03.03.2021 01:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KONYA > HATAY 03.03.2021 01:30 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > KONYA > HATAY 03.03.2021 01:45 bilo, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > KONYA > HATAY 03.03.2021 02:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > KONYA > HATAY 03.03.2021 03:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > KONYA > HATAY 03.03.2021 03:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > HATAY 03.03.2021 05:00 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KONYA > HATAY 03.03.2021 11:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > HATAY 03.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURDUR > KONYA > HATAY 03.03.2021 23:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Hatay Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Hatay Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Hatay Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Hatay Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Hatay Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Hatay Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Konya Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Konya Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Mersin Konya Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

HATAY KONYA GÜZERGAHI

HATAY KONYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

44 m / 1 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 konumunda sola dönün

8,9 km / 7 dakika: Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönünde devam edin

82 m / 1 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa yönelin

21,2 km / 20 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa dönün Hatay İskenderun Yolu/D817 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E91 yönünde hafif sağa dönün

65 m / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 devam edin

59,2 km / 35 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

17,4 km / 10 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Paralı yol

90,4 km / 54 dakika: E90 girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz