Hatay Otogarı - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Hatay Mersin arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 05:45 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TS32 olan bu araç tahmini olarak 05:45 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Hatay Öztur Turizm, Güney Akdeniz Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
256.97 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 59dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
20

HATAY MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 04.03.2021 05:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 04.03.2021 07:30 T, 2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 04.03.2021 08:15 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Samandağı > HATAY > MERSİN 04.03.2021 09:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA 04.03.2021 09:30 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm Samandağı > HATAY > MERSİN 04.03.2021 10:00 G2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN 04.03.2021 11:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 04.03.2021 11:30 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 04.03.2021 13:45 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > Fethiye 04.03.2021 14:00 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Marmaris 04.03.2021 15:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN 04.03.2021 15:45 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ISPARTA 04.03.2021 16:30 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Bodrum 04.03.2021 17:15 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN > Kumluca 04.03.2021 17:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > MERSİN > Finike 04.03.2021 18:00 EL07, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > Kemer 04.03.2021 18:30 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > Finike 04.03.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > BURDUR 04.03.2021 19:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > MERSİN > Kumluca 04.03.2021 19:30 R2+1, 31 ADH 411 ,2+1 60 TL Bilet Al

MERSİN HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Öztur Turizm Kumluca > MERSİN > HATAY 04.03.2021 02:30 C1+1, TR47 C1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 03:15 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > MERSİN > HATAY 04.03.2021 04:15 EL07, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > MERSİN > HATAY 04.03.2021 04:30 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURDUR > MERSİN > HATAY 04.03.2021 04:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Finike > MERSİN > HATAY 04.03.2021 04:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > MERSİN > HATAY 04.03.2021 05:45 1+1_, 2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > MERSİN > HATAY 04.03.2021 07:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 04.03.2021 09:00 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > MERSİN > HATAY 04.03.2021 10:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 04.03.2021 10:45 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 04.03.2021 11:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat MERSİN > HATAY > Samandağı 04.03.2021 12:15 h950, 1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 04.03.2021 12:45 T, 2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 04.03.2021 13:15 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY > Samandağı 04.03.2021 14:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY > Samandağı 04.03.2021 15:30 G2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > HATAY 04.03.2021 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > HATAY 04.03.2021 17:15 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > HATAY 04.03.2021 18:00 1-1-, 2+2 65 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Hatay Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Hatay Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Hatay Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Aksaray - Mersin Hatay Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Hatay Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Karaman - Mersin Hatay Uzaklık: 2,926.03 km / Süre: 03:19 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Mersin Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Mersin Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Mersin Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Adıyaman Mersin Uzaklık: 2,883.49 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

HATAY MERSİN GÜZERGAHI

HATAY MERSİN YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

44 m / 1 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 konumunda sola dönün

8,9 km / 7 dakika: Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönünde devam edin

82 m / 1 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa yönelin

21,2 km / 20 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa dönün Hatay İskenderun Yolu/D817 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E91 yönünde hafif sağa dönün

65 m / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 devam edin

59,2 km / 35 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

17,4 km / 10 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Paralı yol

90,4 km / 54 dakika: E90 girin Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin