HATAY ÖZTUR BİLETİ

Hatay Öztur bileti almak için Hatay Öztur bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Hatay Öztur

Remzi, Ferit ve Sami Yabancı’nın 1996 yılında 3 kardeş karar biraya gelerek şirketlerini kurmuştur. Şirketimizin Antakya'dan yurtiçi ve yurtdışında birçok noktaya seferleri bulunmaktadır.

Can ve mal güvenliğinin yanı sıra müşterilerimizin rahatını da sağlamak en önemli amaçlarımız arasındadır.

Gelin yolculuğun keyfini beraber yaşayalım.

Bilet almak için internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitesinden rezervasyon ve bilet alma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında telefon numarasından arayıp rezervasyon yaptırma imkanına da sahip bulunmaktasınız.

Firmamızın Ulaştırma Bakanlığı B1 Yetki Belgesi ve Ulaştırma Bakanlığı D2 Yetki Belgesi bulunmaktadır. Tecrübeli otobüs sürücülerimiz ile güvenli yolculuklar geçireceksiniz.

Hatay Öztur Turizm’ in şubeleri

Ankara ; Adana, Antakya, Aksaray, Alanya, Ankara, Antalya, İstanbul, Hatay, Mersin illerinde ve bu illerin ilçelerinde şubelerimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz; Hatay Öztur Turizm  tercih ederek yolculuğunuz boyunca güvende ve huzurla yolunuza devam edebilirsiniz. Şehirlerarası ulaşımda Antakya’dan hem hesaplı hem de kalitesi ulaşımın tek adresi Hatay Öztur Turizmdir. Çünkü sizin rahatınız bizim içinde çok önemli olduğu için firmamızda sürekli yenilik ve gelişmeler yapmaktayız. Araçlarımızın tamamında uydu yayını bulunmaktadır ister dizi izleyin isterseniz haber.  Firmamızın bütün otobüslerinde kablosuz internet mevcuttur, mp3 müzikli dosyalardan müzik dinleyebilirsiniz. Güler yüzlü hizmetle sizi memnun etmek amaçlarımızdan birisidir. Şehir içi servislerimiz bulunmaktadır. Yolculuk sırasında çay, kahve, kraker gibi ikramlarımız bulunmaktadır. Rahat ve güvenli yolculuklar için bizi tercih etmeniz sizin güzel bir yolculuk yapmak için attığınız bir adımdır.

Hatay  Öztur Turizm

  • Adres: Belediye Otogarı No. 5 Antakya/Hatay
  • Tel: +90 326 227 10 31 - +90 326 227 01 31
  • Fax: +90 326 227 57 99
  • Müşteri Hizmetleri: 444 1 737