Hatay Otogarı - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Hatay Otogarı - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Hatay Sakarya arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 13:00 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TR35 olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Hatay şehrinden kalkacaktır. Hatay ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Hatay Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Gökbey Seyahat, Vip Lüks Adana firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
965.65 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 25dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
11

HATAY SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > SAKARYA > TEKİRDAĞ 09.03.2021 13:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 14:00 T2.1, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADAPAZARI > İSTANBUL 09.03.2021 14:30 erco, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > SAKARYA > EDİRNE 09.03.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 16:30 stra, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > SAKARYA > YALOVA 09.03.2021 16:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 AEV, AEV ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ADAPAZARI 09.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 19:02 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm Reyhanlı > HATAY > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 19:15 T/15, 2+1 170 TL Bilet Al

SAKARYA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 00:15 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 00:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ADAPAZARI > HATAY 09.03.2021 17:00 erco, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 19:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 19:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 21:45 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Güney Turizm İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 22:00 HJ46, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 22:30 T2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 22:30 K040, 2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 22:44 stra, 2+1 170 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

HATAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hatay - Kilis Sakarya Uzaklık: 1,194.43 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Sakarya Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Sakarya Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Hatay - Adana Sakarya Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Sakarya Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Hatay - Mersin Sakarya Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

HATAY SAKARYA GÜZERGAHI

HATAY SAKARYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

6,4 km / 7 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde devam edin

44 m / 1 dakika: Kırıkhan Reyhanlı Yolu / D825 / E98 konumunda sola dönün

8,9 km / 7 dakika: Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönünde devam edin

82 m / 1 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa yönelin

21,2 km / 20 dakika: Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde hafif sağa dönün Hatay İskenderun Yolu/D817 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E91 yönünde hafif sağa dönün

65 m / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: E91 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 devam edin

59,2 km / 35 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

17,4 km / 10 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Paralı yol

90,4 km / 54 dakika: E90 girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

261 km / 2 saat 30 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz