HUZUR TURİZM BİLETİ

Huzur Turizm bileti almak için Huzur Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Huzur Turizm

Turizm 1994 yılında kurulan firmamız her yıl yenilenerek, gelişerek müşterilerimize hizmet vermektedir.  Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti bulunmaktadır. Firmamız için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Firmamız Türkiye’nin her yerine müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.

Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. İstek ve şikayetlerini için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin en kısa sürede konuya çözüm bulmak için tarafınıza ulaşacaktır.

Hizmetlerimiz; Hizmet ve Programları

Huzur Turizm daima güler yüzlü personelleriyle müşterilerine hizmet etmektedir. Yolcularımıza şehir içi servisimiz imkanımız da bulunmaktadır Sınırsız kablosuz internet imkanı, uydu yayını, yolculuk sırasında sınırsız sıcak soğuk ikramımız ve yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Hız sınırlamasına dikkat Eden  şoförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilmekte ve bu tecrübeli sürücülerimiz ile sizleri yolculuğa çıkarmaktayız. Yolculuğunuz sırasında görevli personelimiz sizin rahat edebilmeniz için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Öz Sivas Huzur Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. İletişim Bilgileri;

Adres; Yeni garajlar No:14 Sivas/TÜRKİYE

Fax numarası; 0 346 226 15 78

Telelefon numarası; (0346) 224 06 58 - (0346) 224 07 58

Merkez Telefon numarası; (0346) 226 28 28

E-mail adresi; bilgi@huzurturizm.com.tr

Öz Sivas Huzur Turizm Ankara Telefon Numarası:

Öz Sivas Huzur Turizm Aşti Otogarı Tel: 0312 224 06 58

Huzur Turizm'in Ankara'dan otobüs seferi güzergahları;

Ankara : Salihli, Saraykent, Sivas, Sorgun, Turgutlu, Uşak, Yıldızeli, Yozgat, Afyon, Akdağmadeni, Bolu, Bursa, Doğankent (Yzg), Düzce, İstanbul, İzmir, İzmit, Kula, Sakarya