Iğdır Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Iğdır Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Iğdır Diyarbakır arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 08:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. h2 1 olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Iğdır şehrinden kalkacaktır. Iğdır ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Iğdır Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
542.12 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 55dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
6

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

IĞDIR DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ANTALYA 13.04.2021 08:00 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > HATAY 13.04.2021 08:30 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN 13.04.2021 11:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > KARAMAN 13.04.2021 11:30 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN 13.04.2021 12:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > K.MARAŞ 13.04.2021 14:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR IĞDIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > IĞDIR 09.05.2021 16:00 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > DİYARBAKIR > IĞDIR 09.05.2021 19:45 2+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 09.05.2021 22:01 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 09.05.2021 22:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > DİYARBAKIR > IĞDIR 09.05.2021 23:59 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > DİYARBAKIR > IĞDIR 09.05.2021 23:59 +1+1, 1+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

IĞDIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Iğdır - Kars Diyarbakır Uzaklık: 1,362.23 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Iğdır - Ağrı Diyarbakır Uzaklık: 1,441.05 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Iğdır - Ardahan Diyarbakır Uzaklık: 2,239.71 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Iğdır - Erzurum Diyarbakır Uzaklık: 2,901.70 km / Süre: 03:46 Bilet Al
Iğdır - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 2,930.23 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Iğdır - Van Diyarbakır Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Iğdır Kalkışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Ordu Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Samsun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Sivas Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Iğdır Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Varışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ordu Iğdır Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Iğdır Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

Iğdır Diyarbakır Otobüs Firmaları

IĞDIR DİYARBAKIR GÜZERGAHI

IĞDIR DİYARBAKIR YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Av. İbrahim Bozyel Cd. yönünden Basın Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

2,3 km / 3 dakika: Kazım Karabekir Cd. / D080 yönünde sola dönün D080 boyunca ilerleyin

48,3 km / 35 dakika: Kazım Karabekir Cd. / D975 / E99 yönünde devam edin D975 boyunca ilerleyin

7,4 km / 7 dakika: Ağrı Doğubeyazıt Yolu / D100 / E80 / E99 yönünde sağa dönün

93,5 km / 1 saat 12 dakika: Van Doğubeyazıt Yolu / D975 / E99 yönünde sola dönün

32,8 km / 26 dakika: Erciş Van Yolu / D280 / E99 yönünde sağa dönün D280/E99 boyunca ilerleyin

225 km / 2 saat 50 dakika: Bitlis-Van Yolu / D290 / E99 yönünde sola dönün E99 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 37 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D885 çıkışına girin

35 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünde sağa dönün

34 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin