Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Isparta Adana arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 13:00 Vip Lüks Adana aracıdır. X+NY olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Isparta şehrinden kalkacaktır. Isparta ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Isparta Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vip Lüks Adana, Güney Akdeniz Seyahat, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
593.46 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 16dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
10

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ISPARTA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Lüks Adana ISPARTA > ADANA > HATAY 12.02.2021 13:00 X+NY, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > ADANA > HATAY 12.02.2021 14:00 1+1`, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > ISPARTA > ADANA > DİYARBAKIR 12.02.2021 14:30 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > ISPARTA > ADANA > SİİRT 12.02.2021 17:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > ISPARTA > ADANA > BATMAN 12.02.2021 18:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > ISPARTA > ADANA > Kahta 12.02.2021 19:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURDUR > ISPARTA > ADANA > HATAY 12.02.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > ISPARTA > ADANA > Silopi 12.02.2021 20:00 KAYA, 2+1 88 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > ISPARTA > ADANA > GAZİANTEP 12.02.2021 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 91 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ISPARTA > ADANA > IĞDIR 12.02.2021 22:30 h2 1, 2+1 85 TL Bilet Al

ADANA ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > ADANA > ISPARTA > Bodrum 25.02.2021 01:00 2+1,, 2+1 119 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ADANA > ISPARTA > ANTALYA 25.02.2021 03:15 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > ISPARTA > Didim 25.02.2021 17:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ISPARTA > Bodrum 25.02.2021 19:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > ISPARTA 25.02.2021 20:00 1+1_, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > ISPARTA > Marmaris 25.02.2021 20:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > ISPARTA > Marmaris 25.02.2021 20:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > ISPARTA 25.02.2021 21:00 X+NY, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ISPARTA > Marmaris 25.02.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 91 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ISPARTA > BURDUR 25.02.2021 23:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Isparta Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Isparta Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Isparta Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Isparta Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Isparta Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Isparta Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

ISPARTA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Burdur Adana Uzaklık: 315.38 km / Süre: 00:36 Bilet Al
Isparta - Antalya Adana Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Isparta - Denizli Adana Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Isparta - Uşak Adana Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Isparta - Konya Adana Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Isparta - Kütahya Adana Uzaklık: 2,445.63 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 120 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

ISPARTA ADANA GÜZERGAHI

ISPARTA ADANA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünden Adil Hüsrev Çk. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

91 m / 1 dakika: Hastane Cd. sağa döner ve Hasan Fehmi Cd. başlar

0,3 km / 1 dakika: Dalboyunoğlu Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Aksu Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Doğan Kımıllı Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

33,7 km / 26 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. / D330 / D350 yönündeki 2. çıkışa girin D330/D350 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 19 dakika: Dr. İsa Köklü Cd. / D330 / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Sola dönün

7,6 km / 6 dakika: Sağa dönün

6,9 km / 5 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

18,0 km / 15 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

7,3 km / 7 dakika: Hüyük Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

53,0 km / 36 dakika: Döner kavşaktan Isparta Konya Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

1,4 km / 2 dakika: Beyşehir Cd. yönünde devam edin

1,6 km / 3 dakika: Aziz Mahmut Hudai Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Fatih Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Çevre Yolu Cd. üzerinden düz devam edin

4,0 km / 5 dakika: Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Aydınlık Altgeçidi yönünde devam edin

1,5 km / 2 dakika: Yeni İstanbul Cd. girin

0,9 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. / D300 yönündeki rampaya girin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin