Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 20 TL olduğu Isparta Antalya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 05:30 Alaşehir Sarıkız Turizm aracıdır. 2++1 olan bu araç tahmini olarak 05:30 civarı Isparta şehrinden kalkacaktır. Isparta ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Isparta Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
126.36 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 45dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
15

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ISPARTA ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Alaşehir Sarıkız Turizm MANİSA > ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 05:30 2++1, 2+1 20 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 05:30 JUMBO, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 06:00 C.I.P SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 08:30 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 09:00 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 10:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 10:29 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 11:00 H112, 2+1 25 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ISPARTA > ANTALYA > HATAY 12.02.2021 13:00 X+NY, 2+1 20 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > ANTALYA > HATAY 12.02.2021 14:00 1+1`, 2+1 20 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm İZMİR > ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 16:45 2++1, 2+1 20 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 17:45 JUMBO, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 18:45 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 20:00 1238, 1238 ,2+2 20 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 20:30 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al

ANTALYA ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Lüks Adana HATAY > ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 06:45 X+NY, 2+1 18 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 07:00 1+1`, 2+1 20 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 09:30 1338, 1338 ,2+1 20 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 10:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 11:00 JUMBO, 2+1 25 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > ISPARTA > DİYARBAKIR 02.03.2021 12:00 2+11, 1+1 28 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm ANTALYA > ISPARTA > İZMİR 02.03.2021 13:00 2++1, 2+1 25 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 14:30 H112, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 18:00 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 18:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ISPARTA > IĞDIR 02.03.2021 20:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 02.03.2021 22:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm ANTALYA > ISPARTA > İSTANBUL(Esenler) 02.03.2021 22:30 2++1, 2+1 25 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Antalya Isparta Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Isparta Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Isparta Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Isparta Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Isparta Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al
Muğla - Antalya Isparta Uzaklık: 3,074.38 km / Süre: 03:55 Bilet Al

ISPARTA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Burdur Antalya Uzaklık: 315.38 km / Süre: 00:36 Bilet Al
Isparta - Denizli Antalya Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Isparta - Uşak Antalya Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Isparta - Konya Antalya Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Isparta - Kütahya Antalya Uzaklık: 2,445.63 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Isparta - Aydın Antalya Uzaklık: 2,471.11 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 120 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ISPARTA ANTALYA GÜZERGAHI

ISPARTA ANTALYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünden Adil Hüsrev Çk. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Hastane Cd. sağa döner ve Hasan Fehmi Cd. başlar

0,2 km / 1 dakika: Çınar Cd. girin

6,6 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Adnan Menderes Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

38,2 km / 28 dakika: D685 yönünde devam edin

67,0 km / 52 dakika: Isparta - Antalya Yolu / D685 yönünde devam edin D685 boyunca ilerleyin

2,9 km / 2 dakika: Antalya yönündeki rampadan Mersin - Antalya Yolu / D400 girin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz