Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Isparta Konya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 03:44 Kontur Turizm aracıdır. 1+1(403) olan bu araç tahmini olarak 03:44 civarı Isparta şehrinden kalkacaktır. Isparta ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Isparta Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Esadaş, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
242.82 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 20dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
11

ISPARTA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm ISPARTA > KONYA 12.02.2021 03:44 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 45 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > ISPARTA > KONYA > ERZURUM 12.02.2021 13:00 İ 46, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > ISPARTA > KONYA > DİYARBAKIR 12.02.2021 14:30 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > ISPARTA > KONYA > VAN 12.02.2021 16:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 45 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > ISPARTA > KONYA > SİİRT 12.02.2021 17:00 1++2, 1+1 40 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > ISPARTA > KONYA > SİİRT 12.02.2021 17:00 2/1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > ISPARTA > KONYA > BATMAN 12.02.2021 18:01 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > ISPARTA > KONYA > Kahta 12.02.2021 19:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURDUR > ISPARTA > KONYA > HATAY 12.02.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > ISPARTA > KONYA > GAZİANTEP 12.02.2021 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ISPARTA > KONYA > IĞDIR 12.02.2021 22:30 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al

KONYA ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > KONYA > ISPARTA > ANTALYA 02.03.2021 00:15 İ 50, 2+2 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA > ISPARTA > Bodrum 02.03.2021 00:59 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > ISPARTA > Marmaris 02.03.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > ISPARTA > BURDUR 02.03.2021 05:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > ISPARTA > ANTALYA 02.03.2021 07:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > KONYA > ISPARTA > ANTALYA 02.03.2021 07:31 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ISPARTA 02.03.2021 08:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ISPARTA 02.03.2021 20:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 45 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KONYA > ISPARTA > Didim 02.03.2021 22:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Isparta Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Isparta Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Isparta Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Isparta Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırşehir - Konya Isparta Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al
Kırıkkale - Konya Isparta Uzaklık: 2,524.55 km / Süre: 02:57 Bilet Al

ISPARTA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Burdur Konya Uzaklık: 315.38 km / Süre: 00:36 Bilet Al
Isparta - Antalya Konya Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Isparta - Denizli Konya Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Isparta - Uşak Konya Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Isparta - Kütahya Konya Uzaklık: 2,445.63 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Isparta - Aydın Konya Uzaklık: 2,471.11 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 120 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ISPARTA KONYA GÜZERGAHI

ISPARTA KONYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünden Adil Hüsrev Çk. konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

91 m / 1 dakika: Hastane Cd. sağa döner ve Hasan Fehmi Cd. başlar

0,3 km / 1 dakika: Dalboyunoğlu Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Aksu Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Doğan Kımıllı Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

33,7 km / 26 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. / D330 / D350 yönündeki 2. çıkışa girin D330/D350 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 19 dakika: Dr. İsa Köklü Cd. / D330 / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Sola dönün

7,6 km / 6 dakika: Sağa dönün

6,9 km / 5 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

18,0 km / 15 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

7,3 km / 7 dakika: Hüyük Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

53,0 km / 36 dakika: Döner kavşaktan Isparta Konya Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

1,4 km / 2 dakika: Beyşehir Cd. yönünde devam edin

1,6 km / 3 dakika: Aziz Mahmut Hudai Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Fatih Cd. yönünde sola dönün

77 m / 1 dakika: Beyşehir Cd. yönünde hafif sağa yönelin

1,9 km / 3 dakika: Beyşehir Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Beyşehir Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 3 dakika: Vatan Cd. girin

0,6 km / 2 dakika: Sultanşah Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz