ISPARTA PETROL BİLETİ

Isparta Petrol bileti almak için Isparta Petrol bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Isparta Petrol

1996 yılında ulaşım sektörüne giren Isparta Petrol yoluna modern koşullar altında devam etmektedir. Isparta Petrol "Herkesin bir otobüs yolculuğu vardır" sloganı ile hizmet vermektedir. 24 yıldır bu sektörde hizmet veren firmanın sefer düzenlediği nokta sayısı 138"e yükselmiştir. Bu gelişmenin hızla devam etmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Isparta Petrol'ün en dikkat çeken özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Firma müşterilerine misafir hassasiyeti ile davranarak güler yüzle ve saygılı hizmetler sunmaktadır. Sunulan ikramlarla yolcuların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.
  • Filosunda yer alan teknolojik donanımlı araçlar sayesinde yolculuğun keyifli geçmesi sağlanmaktadır.
  • Müşteri memnuniyetini baz alarak çalışan firma bu doğrultuda kendini geliştirmektedir.
  • Firma tarafından yapılan yenilik ve değişikliklerin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olmasına özen göstermektedir.
  • Güvenlik başta olmak üzere konforlu, kaliteli ve huzurlu bir yolculuk ile  zamanında varış noktasına ulaşmak için gayret etmektedir.

Isparta Petrol Mercedes marka 2+1 otobüsler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Araçlarda bulunan televizyon, uydu yayını, ücretsiz internet erişimi, priz ve okuma lambaları sıkılmadan yolculuk imkanı sunmaktadır. Ayrıca, talep edilen vakitlerde yiyecek içecek servisleri güler yüzlü personeller tarafından yapılmaktadır. Memnuniyetin ekiple birlikte kazanılacağını düşünen firma, bu anlamda birlikte çalıştığı kişilerin nitelikli olmasına dikkat etmektedir. Geniş bir ulaşım ağına sahip olan firma İstanbul, Ankara, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Dalaman, Fethiye, Gaziantep, Şanlıurfa, Muğla ve daha bir çok noktaya ulaşım hizmeti ve şubesi bulunmaktadır. Firma yolculuk esnasında mola verilen dinlenme tesislerini özenle seçmektedir.

Isparta Petrol iletişim bilgileri:

Adres : Isparta Merkez Otogarı Merkez/ Isparta

Telefon: 0 246 227 77 01

Fax: 0 246 232 50 88

Kredi Kartı Online Satış: 0 246 227 77 02

E-posta: bilgi@ispartapetrol.com.tr