İstanbul - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu İstanbul Adana arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 00:44 Villa Seyahat aracıdır. 35-1 olan bu araç tahmini olarak 00:44 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Metro Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
935.93 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 53dk.
Firma Sayısı
29
Sefer Sayısı
78

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

İSTANBUL ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 03.03.2021 00:44 35-1, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > MERSİN 03.03.2021 09:30 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > MERSİN 03.03.2021 10:15 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:00 1++2, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ADANA > Silopi 03.03.2021 12:00 HES+, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > ADANA > Baykan 03.03.2021 12:00 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:00 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:00 A1-2, 1+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:20 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:30 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ADANA > ŞIRNAK 03.03.2021 13:00 HJ4, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ADANA > Silopi 03.03.2021 13:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 03.03.2021 13:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 03.03.2021 13:30 G1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 14:00 erco, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ADANA > BATMAN 03.03.2021 14:01 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 03.03.2021 14:30 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ADANA > Silvan 03.03.2021 15:00 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 03.03.2021 15:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 15:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 03.03.2021 15:00 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 15:01 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silvan 03.03.2021 15:20 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 03.03.2021 15:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 15:30 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 03.03.2021 15:45 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 03.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 03.03.2021 16:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 03.03.2021 16:29 35-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 16:29 stra, 2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > ADANA > Kahta 03.03.2021 16:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 03.03.2021 16:59 stra, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 03.03.2021 17:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > ADANA > Kadirli 03.03.2021 17:00 2+1ç, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 17:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 17:00 X+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 03.03.2021 17:15 35-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 17:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 03.03.2021 17:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA > HATAY 03.03.2021 18:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 03.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 03.03.2021 18:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 03.03.2021 18:30 35-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 18:31 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:00 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Güney Turizm İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:00 HJ46, 2+1 150 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:00 TR22, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 03.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 03.03.2021 19:15 35-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 03.03.2021 19:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:29 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 110 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > ADANA 03.03.2021 19:30 1+1_, 2+1 200 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA 03.03.2021 19:50 1+1_, 2+1 200 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:59 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 03.03.2021 20:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 03.03.2021 20:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 20:30 HJ50, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 21:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > ADANA 03.03.2021 21:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 03.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 21:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 03.03.2021 21:00 35-1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 03.03.2021 21:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA > HATAY 03.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 03.03.2021 21:45 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 03.03.2021 22:30 41-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 03.03.2021 23:15 41-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 23:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 03.03.2021 23:58 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA > HATAY 03.03.2021 23:59 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 03.03.2021 23:59 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al

ADANA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 00:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 00:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 09:30 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 09:30 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 12:00 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 12:00 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > İSTANBUL (Esenler) 03.03.2021 12:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 16:30 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL > Çerkezköy 03.03.2021 16:30 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > Çerkezköy 03.03.2021 16:30 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 03.03.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 03.03.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 03.03.2021 17:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 17:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 17:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 18:00 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 18:00 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 18:30 erco, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 18:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 03.03.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL > EDİRNE 03.03.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 19:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 19:00 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 20:29 stra, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 20:29 stra, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 21:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 03.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 21:00 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 21:00 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 21:29 ST44, 2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 21:30 2+1S, 2+1 115 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 03.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 21:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 21:59 AEV, AEV ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 21:59 AEV, AEV ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 22:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 22:00 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 22:00 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 22:30 T2*1, 2+1 125 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 22:30 T2*1, 2+1 125 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 22:30 TR22, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 03.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 22:30 2+11, 1+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 22:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 22:32 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 23:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 23:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 23:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 23:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 23:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 03.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana İstanbul Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana İstanbul Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana İstanbul Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana İstanbul Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana İstanbul Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana İstanbul Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Adana Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Adana Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Adana Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Adana Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Adana Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Adana Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

İSTANBUL ADANA GÜZERGAHI

İSTANBUL ADANA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin